Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Dolinie od: 30zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Dolinie Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Dolinie

Serdecznie zapraszamy naszych gości do spędzenia czasu w urokliwym zakątku pełnym zieleni, tuż przy lesie i rzeczce. Nasze miejsce oferuje czyste powietrze, ciszę i spokój, idealne do wypoczynku i relaksu. W okolicy znajdują się liczne ścieżki spacerowe, szlaki turystyczne i rowerowe, a także malownicze Dolinki Jurajskie, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Posiadamy różne rodzaje pokoi, od jednoosobowych do czteroosobowych, z balkonami z widokiem na las i Dolinę Racławki. Na każdym piętrze znajduje się łazienka z ubikacją. Goście mają również dostęp do naszej w pełni wyposażonej kuchni, gdzie mogą przygotowywać posiłki. W ogrodzie można skorzystać z miejsca do grillowania oraz kominka, co tworzy przyjemną atmosferę i sprzyja spotkaniom towarzyskim.

U nas goście mają również możliwość kontaktu z naturą, cieszenia się pięknem otaczającej przyrody. Oferujemy również domową atmosferę, gdzie każdy będzie czuł się jak w domu. Nasza gospodyni serwuje domowe wypieki i inne smakołyki, które z pewnością umilą pobyt naszym gościom. Dla chętnych jest także możliwość pielęgnacji kwiatów w naszym pięknym ogrodzie.

Dodatkowo, do dyspozycji gości mamy miejsce na zrobienie grilla lub ogniska, dużo zielonej przestrzeni przed domem, taras z wygodnymi meblami, kominek oraz huśtawkę ogrodową. W ogrodzie znajdują się również piękne rabaty kwiatowe i skalniaki, które tworzą przyjemną atmosferę. Dla samochodów jest dostępny parking, a dla tych, którzy potrzebują połączenia z internetem, oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do naszego miejsca, gdzie mogą odpocząć, cieszyć się przyrodą i miłą atmosferą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Przy Dolinie

location_on Adres:

Paczółtowice 302, 32-065 Krzeszowice

woj. Małopolskie, Polska

phone 122820755

phone 513664999

insert_linkwww.paczoltowice.agro.pl/agro/oferta.html

Ilość miejsc: 20