Home » Agroturystyka » Agroturystyka przy Leśniczówce od: 30zł do: 50zł

Agroturystyka przy Leśniczówce Agroturystyka przy Leśniczówce

Oferujemy różne rodzaje pokoi dla naszych gości. Mamy pokoje z łazienką dla 2, 3 i 4 osób. Oferujemy także studio, które składa się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu kuchennego. Każdy pokój ma oddzielne wejście, zapewniając prywatność naszym gościom. Dodatkowo, do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia. W naszym pięknym salonie o powierzchni 100m2, który może pomieścić 50 osób, znajduje się kominek, idealny do organizowania spotkań i imprez w przyjacielskiej atmosferze.

Nasze kuchnie są w pełni wyposażone i dostępne dla naszych gości. Oferujemy również opcję pełnego wyżywienia, jeśli goście zdecydują się na to.

Do dyspozycji naszych gości mamy murowany grill z altaną, boisko do siatkówki i plac zabaw. Organizujemy ogniska oraz istnieje możliwość zamówienia pieczenia prosiaka. W zimie organizujemy również kuligi.

Na terenie naszego obiektu znajduje się ogrodzony parking, gdzie goście mogą bezpiecznie zaparkować swoje samochody.

Dodatkowo, nasze gospodarstwo zostało przystosowane również jako „hotel dla koni”. Możesz pozostawić swojego konia pod naszą opieką, zapewniając mu dobrą i fachową opiekę.

Przy domu znajduje się również oczko wodne, w którym dzieci mogą się kąpać w upalne dni. Wieczorem jest to wspaniałe miejsce do relaksu i kontemplacji.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka przy Leśniczówce

location_on Adres:

Czerna 117, 32-063 Krzeszowice

woj. , Polska

phone 608595537

phone 608595537

insert_linkwww.czerna.com.pl

Ilość miejsc: 40