Home » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne pod Lipami od: 25zł do: 40zł

Gospodarstwo agroturystyczne pod Lipami Gospodarstwo agroturystyczne pod Lipami

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się we wsi Waliszewo, położonej nad prawym brzegiem Jeziora Lednickiego. Otoczone polami i łąkami, jest ono częścią malowniczego parku krajobrazowego. Oferujemy naszym gościom pokoje wyposażone w łazienki, kuchnię i jadalnię. Przestronny ogród wokół domu jest ogrodzony i oświetlony, a także posiada grill oraz taras z drewnianymi meblami ogrodowymi. Na pobliskiej łące znajduje się niewielkie kąpielisko, dostępne wyłącznie dla naszych gości. Istnieje również możliwość rozstawienia namiotu lub postawienia przyczepy campingowej, z dostępem do wody pitnej i prądu. Zachęcamy naszych gości do aktywnego wypoczynku, oferując łódź i rowery, a także możliwość zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych.

Jezioro Lednickie, jego wyspy i okoliczne tereny są unikalne nie tylko ze względu na swoje walory przyrodnicze, ale również kulturowe. Lednicki Park Krajobrazowy skrywa ślady osadnictwa z epoki neolitu, a na jednej z czterech wysp jeziora znajdowała się siedziba Mieszka I. Ruiny pałacu książęcego to tylko jedna z wielu atrakcji turystycznych w okolicy. Polecamy również odwiedzenie Parku Etnograficznego w Dziekanowicach, Bramy Trzeciego Tysiąclecia „Ryby”, Wzgórza Waliszewskiego, ścieżki przyrodniczej oraz licznych zabytkowych kościołów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszym gospodarstwie agroturystycznym. Na stronie www.podlipami.cba.pl można znaleźć szczegółowe opisy naszych pokoi, zdjęcia z naszego pięknego ogrodu oraz informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji pobytu u nas. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo agroturystyczne pod Lipami

location_on Adres:

Waliszewo 11, 62-270 Waliszewo

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 503630869

phone 500341217

insert_linkwww.podlipami.cba.pl

Ilość miejsc: 15