Home » Agroturystyka » Pod bocianim gniazdem od: 30zł do: 95zł

Pod bocianim gniazdem Pod bocianim gniazdem

Jako jedni z pierwszych w Polsce, bo już w roku 1994, ukierunkowaliśmy się na działalność Eko-Agroturystyczną. Naszymi pierwszymi turystami byli głównie goście zagraniczni, doceniający piękno Gór Świętokrzyskich oraz nasze starania i gościnność. Z biegiem czasu, naszą ofertą zainteresowali się również rodacy z całej Polski, niejednokrotnie corocznie powracający do nas jak do własnej rodziny.

Nasze ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne znajduje się we wsi Wiącka, oddalonej o 9 km od Bodzentyna, na północnej wystawie Gór Świętokrzyskich. Otoczone malowniczymi krajobrazami, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.

Drogowskazem do naszego gospodarstwa jest górujące nad domem bocianie gniazdo, które stało się naszym symbolem. To miejsce, w którym można wypocząć w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Nasza oferta jest idealna dla rodzin z dziećmi oraz miłośników zwierząt, którzy mogą przywieźć swoje pupile na wakacje.

Zapraszamy serdecznie do naszego ekologicznego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie czeka na Państwa spokój, piękno przyrody i serdeczna atmosfera. Oferujemy komfortowe pokoje, smaczne posiłki przygotowane z lokalnych produktów oraz liczne atrakcje i aktywności na świeżym powietrzu. Przyjedźcie do nas i poczujcie magię Gór Świętokrzyskich!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pod bocianim gniazdem

location_on Adres:

Wiącka 98, 26-010 Bodzentyn

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 413120285

phone 600241676

insert_linkwww.pod-bocianim-gniazdem.pl

Ilość miejsc: 15