Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jaśkowym Dachem od: 35zł do: 40zł

Gospodarstwo Agroturystyczne  Pod Jaśkowym Dachem Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Jaśkowym Dachem

W domu „Pod Jaśkowym Dachem” oferujemy naszym Gościom komfortowe pokoje w trzech różnych rozmiarach: dwuosobowe, trzyosobowe i pięcioosobowe. Każdy z pokoi jest jasny i słoneczny, a z okien rozpościera się przepiękny widok na malownicze okolice Grywałdu, Tatry i Pieniny. Wszystkie pokoje posiadają nowoczesne łazienki z prysznicem oraz wygodne pojedyncze lub piętrowe łóżka.

Dodatkowo, nasi Goście mają dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, bezpłatnego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi) oraz miejsca parkingowego na ogrodzonym terenie. Oferujemy również pomieszczenie na sprzęt narciarski lub zimowy oraz ręczniki w każdej łazience. Przed domem znajduje się duży ogród, w którym można odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem.

W naszym obiekcie mile widziane są również zwierzęta. Na życzenie Gości możemy zorganizować domowe posiłki, ognisko z kapelą góralską, zimowy kulig, wycieczki z przewodnikiem beskidzkim, masaże relaksacyjne, zajęcia z instruktorem Nordic Walking oraz transport z pobliskich miejscowości.

Serdecznie zapraszamy do „Pod Jaśkowym Dachem” i życzymy miłego pobytu!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne  Pod Jaśkowym Dachem

location_on Adres:

ul. Podzagonie 2, 34-450 Grywałd

woj. Małopolskie, Polska

phone 182625863

phone 505085886

insert_linkwww.podjaskowymdachem.com

Ilość miejsc: 10