Home » Agroturystyka » Agroturystyka Z. i E. Poniccy od: 20zł do: 40zł

Agroturystyka Z. i E. Poniccy Agroturystyka Z. i E. Poniccy

GORCE są jeszcze nierozdeptane… Czy Państwo wiedzą, co to znaczy…? Tak mówią tutejsi, dostrzegając dziewicze piękno miejsc, które cały czas pozostają nieodkryte.

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce południowej, do których będziesz chciał wrócić.

Nasz obiekt to typowo góralski dom, w którym znajdą Państwo ciszę i spokój, tak potrzebny do porządnego wypoczynku. Przystępne ceny noclegów i prawdziwie polska-góralska gościnność to walory, którym nie sposób się oprzeć.

To wszystko sprawia, że od lat odwiedzają nas goście, którzy już u nas bywali, rekomendując to miejsce jako to, które WARTO polecać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich.

GORCE to pasmo górskie w południowej Polsce, które jest jeszcze mało znane i nieodkryte przez turystów. Mieszkańcy tego regionu są dumni z piękna swojej okolicy i zachęcają do jej odwiedzenia. Gorce oferują niezapomniane widoki, dziewiczą przyrodę i spokój, który jest tak potrzebny do relaksu.

Jednym z najpiękniejszych miejsc w Gorcach jest nasz obiekt – typowy góralski dom. Zapewniamy naszym gościom ciszę i spokój, które są niezbędne do prawdziwego wypoczynku. Nasze ceny noclegów są przystępne, a nasza gościnność jest prawdziwie polska-góralska. To sprawia, że nasi goście często wracają do nas i polecają nasze miejsce innym.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od codziennego zgiełku i cieszyć się pięknem przyrody, to serdecznie zapraszamy do naszego obiektu w Gorcach. Nie pożałujesz tego wyboru!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Z. i E. Poniccy

location_on Adres:

ul. Lubań 28, 34-450 Grywałd

woj. Małopolskie, Polska

phone 182623523

phone 509419926

insert_linkwww.luban28.inocleg.pl

Ilość miejsc: 14