Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka od: 25zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka zostało otwarte 03.01.2009r. Jest położone w miejscowości Garnek przy ul. Błonie 1 Gmina Kłomnice.

Założycielami gospodarstwa są Elżbieta i Mirosław Ślęzak. Nazwa Niezapominajka została stworzona z myślą o tym, aby wszyscy nasi goście doznali NIEZAPOMNIANYCH wrażeń i z przyjemnością do nas powracali. Powierzchnia całego gospodarstwa wynosi ponad 3h, z którego północna część jest zalesiona, a przy zachodniej części płynie rzeka Warta z przystaniom kajakową. Jesteśmy na etapie powiększania mini zoo, stworzenia ścieżki tematycznej, na której będą się znajdowały różnego rodzaju drzewa i krzewy.

W Gospodarstwie Agroturystycznym znajduje się część wypoczynkowa do której zalicza się cztery pokoje i dwie łazienki oraz część rozrywkowa, w której znajduje się bar i duża sala konferencyjno – integracyjna, posiadamy plac zabaw oraz miejsce do grillowania i biesiadowania, a także do dyspozycji gości oferujemy dziesięć kajaków.

Na życzenie naszych gości możemy zorganizować spotkanie z miejscowym pszczelarzem, który oprowadzi nas po pasiece oraz krótko wyjaśni proces powstawania każdego rodzaju miodu.

Jeśli chcemy mieć pamiątkę z Garnka to możemy udać się do świetlicy Ochronka, w której można poznać proces lepienia garnka z gliny.

Dla gości chcących spędzić aktywnie dzień możemy polecić szlak rowerowy.

Organizujemy zimowe kuligi, a w sezonie letnim możemy zorganizować wycieczkę bryczką, zwiedzając okolicę i poznawać jej historię. Polecamy również miejscowy park, w którym można spacerować i odetchnąć świeżym powietrzem.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Niezapominajka

location_on Adres:

ul. Błonie 1, 42-270 Garnek

woj. Śląskie, Polska

phone 508957611

phone 509828024

insert_linkwww.agroniezapominajka.pl

Ilość miejsc: 16