Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Skałka – Sygontka od: 30zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Skałka – Sygontka Gospodarstwo Agroturystyczne Skałka – Sygontka

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem: gospodarstwo@skalka.net.pl.

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego „SKAŁKA” w pięknej miejscowości Sygontka, położonej w malowniczej okolicy Jura Krakowsko-Częstochowska.

„SKAŁKA” oferuje możliwość wypoczynku wśród natury, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a spokój i piękno otaczającej przyrody gwarantują pełen relaks.

Jura Krakowsko-Częstochowska to niezwykłe miejsce, rozciągające się na obszarze województwa śląskiego. Tutaj można zobaczyć wiele zabytków, piękne szlaki piesze i rowerowe, a także podziwiać niezapomniane widoki, które na długo pozostaną w pamięci.

Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową na „Szlak Orlich Gniazd”. To wyjątkowa okazja, aby zwiedzić lokalne jaskinie, zapierające dech w piersiach ruiny zamków, które powstały na szczytach wapiennych wzgórz, oraz spróbować swoich sił w wspinaczce skałkowej.

Oferujemy pokoje dla 2, 3, 4 i 5 osób, co daje łącznie 30 miejsc noclegowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor i taras widokowy. Ponadto, na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.

Nasi goście mają do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny, salę kominkową, salę konferencyjną, plac zabaw dla dzieci oraz grill ogrodowy.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Skałka – Sygontka

location_on Adres:

Sygontka, ul. Źródlana 2, 42-250 Przyrów

woj. Śląskie, Polska

phone 694747423

phone 343547436

insert_linkwww.skalka.net.pl

Ilość miejsc: 30