Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zalewem od: 25zł do: 30zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zalewem Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zalewem

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa w Majdanie Sopockim II. Majdan Sopocki to urokliwa wieś położona na terenie Roztocza Środkowego, cechująca się pięknymi widokami, dużą ilością lasów i pagórków. Przyciąga ona wielu turystów ze względu na znajdujący się tu zalew, który oferuje strzeżone kąpielisko, plażę i molo. Wokół zalewu rozciągają się sosnowe lasy, gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju, oddychając czystym powietrzem i słuchając śpiewu ptaków. Nasze gospodarstwo jest położone w pobliżu wielu szlaków turystycznych, co sprawia, że jest idealną bazą wypadową do zwiedzania innych pięknych zakątków Roztocza.

Oferujemy naszym gościom wiele wygodnych udogodnień. Posiadamy nowo oddany budynek z przestronnym salonem, aneksem kuchennym oraz dwoma sypialniami z łazienkami, które są do wyłącznej dyspozycji naszych gości. Dodatkowo, na oddzielnej kondygnacji z osobnym wejściem, znajduje się 5 pokoi z balkonami oraz 4 łazienki. W sumie oferujemy 15 miejsc noclegowych. Nasza posesja jest ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. A co najważniejsze, cena za nocleg wynosi jedynie 25-30 złotych od osoby!

Na terenie naszej posesji znajduje się wiele atrakcji dla naszych gości. Mamy altankę, trampolinę, piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawkę oraz miejsce do ogniska i grilowania. Dodatkowo, oferujemy rowery, paletki do badmintona, piłkę oraz zabawki dla dzieci. Istnieje również możliwość skorzystania z naszego stołowania się. Przy dłuższych pobytach istnieje również możliwość negocjacji cen.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego gospodarstwa, gdzie gwarantujemy niezapomniane wakacje w pięknej okolicy Roztocza.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zalewem

location_on Adres:

Majdan Sopocki II 54, 22-672 Susiec

woj. Lubelskie, Polska

phone 846663122

phone 504023295

Ilość miejsc: 15