Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Koło Zapory od: 25zł do: 50zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Koło Zapory Gospodarstwo Agroturystyczne Koło Zapory

Nasze gospodarstwo znajduje się w pięknej i malowniczej miejscowości Myczkowce, położonej w samym sercu Bieszczad nad jeziorem i zaporą wodną na rzece San. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących spędzić wakacje w otoczeniu natury i cieszyć się pięknymi widokami.

Gospodarstwo jest oddalone o około 300 metrów od jeziora i zapory wodnej. Na jeziorze, również w odległości około 300 metrów od gospodarstwa, znajduje się nasza przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego i rowerów górskich. Na przystani znajduje się również plaża, gdzie goście mogą się opalać i odpoczywać.

Oferujemy Państwu dwa mieszkania 4-5 osobowe z osobnymi wejściami, w pełni wyposażone, z aneksem kuchennym, łazienką i telewizorem. Dodatkowo, posiadamy drewniany domek całoroczny dla 6 osób, również w pełni wyposażony. Na terenie gospodarstwa znajduje się duży parking samochodowy.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na terenie gospodarstwa znajduje się piaskownica dla dzieci, hamak, huśtawka oraz boisko do siatkówki i badmintona. Dodatkowo, posiadamy dużą altanę ogrodową w stylu góralskiej bacówki, wyposażoną w grill i stoły. Na tarasie ogrodowym goście mogą odpocząć na parasolach i stołach.

W cenie noclegu, goście mają możliwość korzystania z rowerów górskich, łódek, kajaków, rowerków wodnych, żaglówek oraz plaży i leżaków na naszej przystani. Dla dzieci przygotowaliśmy basen kąpielowy na przystani. Zapewniamy również możliwość całodziennego wyżywienia na bazie własnych ekologicznych produktów.

Jeśli zdecydujecie się spędzić u nas wakacje, możemy zorganizować dla Was wiele atrakcji, tak abyście mogli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Będziemy służyć radą i pomocą w planowaniu każdego dnia.

Wypoczynek u nas to nie tylko możliwość relaksu, ale również mnóstwo atrakcji. Możecie cieszyć się wodą, górami, czystym powietrzem, dzikimi terenami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Zapraszamy serdecznie do Myczkowiec, gdzie znajduje się samo serce Bieszczad nad zalewem i zaporą wodną.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Koło Zapory

location_on Adres:

Myczkowce 105, 38-623 Uherce Mineralne

woj. , Polska

phone 134618173

phone 669795464

insert_linkwww.kolozapory.pl

Ilość miejsc: 16