Home » Domki letniskowe » Dom Letniskowy Całoroczny Ilona Granatowska od: 300zł do: 400zł

Dom Letniskowy Całoroczny Ilona Granatowska Dom Letniskowy Całoroczny Ilona Granatowska

Dom położony jest w malowniczej wsi Myczkowce, w samym sercu Bieszczad, nad zalewem Myczkowieckim. Znajduje się on w odległości 100 metrów od zapory i przystani żaglowej oraz 2 kilometrów od stadniny koni. Okolica oferuje wiele atrakcji, w tym pionową ścianę skalną o imieniu Skałki Myczkowieckie, która znajduje się poniżej zapory w dawnym korycie rzeki San. Ta imponująca formacja skalna ma wysokość 69 metrów i rozciąga się na długość 600 metrów.

Nasz dom oferuje wiele udogodnień dla naszych gości. Do dyspozycji mamy duże i wygodne pokoje, z łazienkami i radiem. W domu znajduje się także pokój wypoczynkowy z telewizją satelitarną i kominkiem oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym pralką automatyczną. Na terenie posesji znajduje się również zadaszony grill i miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz bezpieczny parking.

Dodatkowo, oferujemy odpłatne korzystanie ze sprzętu sportowego, takiego jak rowery i sprzęt pływający. Możemy również pomóc w zorganizowaniu przejażdżek konnych oraz wycieczek turystyczno-krajoznawczych. Dla chętnych dostępny jest także masaż klasyczny, segmentarny, punktowy, relaksacyjny oraz światłolecznictwo. Organizujemy również wspólne wyjścia i wyjazdy w góry, a także sylwestra. Istnieje również możliwość wyżywienia na miejscu.

W domku przebywa osoba odpowiedzialna za sprawy techniczne i udzielająca informacji na temat pobytu. Serdecznie zapraszamy wszystkich gości do naszego domu, gdzie mogą spędzić przyjemny i relaksujący czas w pięknej okolicy Bieszczad.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Letniskowy Całoroczny Ilona Granatowska

location_on Adres:

Myczkowce 115, 38-623 Uherce Mineralne

woj. , Polska

phone 134930980

phone 663454737

insert_linkwww.domletniskowy.wbiz.com.pl

Ilość miejsc: 12