Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Gazda od: 25zł do: 60zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Gazda Gospodarstwo Agroturystyczne Gazda

Nasz obiekt oferuje wiele udogodnień dla naszych gości. Posiadamy pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, wszystkie z łazienkami i telewizorami. W naszym pensjonacie znajduje się również jadalnia, sala kominkowa z tenisem stołowym i piłkarzykami, duży ogród z miejscem do gry w siatkówkę i koszykówkę, oraz miejsce na grill i ognisko. Dla najmłodszych gości mamy piaskownicę, zjeżdżalnię i huśtawki. Zapewniamy również miejsce do parkowania samochodów.

Oferujemy całodzienne wyżywienie z domowej kuchni. Ponadto, nasi goście mają możliwość uczestniczenia w wyrobie oscypków oraz degustacji tych lokalnych specjałów. Mogą również obcować ze zwierzętami gospodarczymi, takimi jak kozy, krowy i świnie.

Jeśli chodzi o rozrywkę, istnieje możliwość zorganizowania dyskoteki. Nasz pensjonat jest również idealną bazą wypadową do zwiedzania Tatr, Pienin, Gorców i zakątków Słowacji, takich jak baseny geotermalne i piękne słowackie jaskinie.

W niektórych pokojach można zobaczyć dawne sprzęty oraz zachowane fragmenty ścian z oryginalnym góralskim szyciem. Dla naszych gości udostępniamy również regionalne stroje, aby mogli zrobić sobie zdjęcia. Organizujemy także posiady góralskie z kapelą oraz kuligi z ogniskiem, podczas których można skosztować pieczonego barana lub prosiaka. W naszym gospodarstwie można również zakupić wyroby z wełny owczej, takie jak skarpety i swetry.

Wieś Bańska powstała w XVI wieku i ma bogatą historię. Na terenie Bańskiej znajdują się dwa szlaki spacerowe, prowadzące do wzgórza Rainsberg i przysiółka Chadówka. Na Rainsbergu znajduje się potężny krzyż, wykonany przez miejscowych górali w 1914 roku z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem. Na szlaku do Chadówki znajdują się również dwa zabytkowe krzyże i dwie figury kamienne z końca XIX wieku, wykonane przez Piotra Kułacha, brata słynnego rzeźbiarza Wojciecha Kułacha-Wawrzyńcoka.

W naszym obiekcie zapewniamy stały dostęp do Internetu poprzez sieć bezprzewodową. Z okna można podziwiać baseny termalne Termy Podhalańskie.

W okolicy znajduje się wiele wyciągów narciarskich, takich jak Biały Dunajec, Gliczarów, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska i Zakopane.

Oferujemy również rabaty dla grup zorganizowanych oraz darmowe zakwaterowanie dla dzieci do 3 lat.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Gazda

location_on Adres:

Topory 119, 34-424 Szaflary

woj. Małopolskie, Polska

phone 607548572

phone 182754262

insert_linkwww.gazda.info.pl

Ilość miejsc: 35