Home » Agroturystyka » Agrotatry U Haliny od: 25zł do: 40zł

Agrotatry U Haliny Agrotatry U Haliny

Zapraszamy serdecznie do naszego miejsca, gdzie panuje cisza, świeże powietrze i można podziwiać przepiękne widoki. Jest to idealne miejsce do prawdziwego wypoczynku. Chętnie przyjmujemy Gości indywidualnych, którzy szukają spokoju i relaksu. Oferujemy możliwość przyjazdu na różne okazje, takie jak Święta, Sylwester, ferie, majówka, weekendy i wakacje! Niezależnie od okazji, u nas zawsze znajdziesz miejsce do odpoczynku.

Posiadamy cztery pokoje, które są odpowiednie dla 2, 3 lub 4 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory i łazienki. Dodatkowo, jeden z pokoi ma wyjście na duży, zadaszony taras, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami. Jeśli masz ochotę na coś pysznego, możesz skorzystać z naszej gościnnej kuchni. Wystarczy wcześniej ustalić to z gospodarzami. Przed domem znajduje się parking na samochody, a dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, mamy huśtawkę i miejsce do grillowania.

Nie czekaj dłużej! Serdecznie zapraszamy do naszego miejsca, gdzie możesz odpocząć, cieszyć się ciszą i pięknymi widokami. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrelaksować się i odprężyć.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agrotatry U Haliny

location_on Adres:

Topory 74 Bańska Niżna, 34-424 Szaflary

woj. Małopolskie, Polska

phone 182755100

phone 601844107

Ilość miejsc: 13