Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Dom Skowronki od: 40zł do: 80zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Dom Skowronki Gospodarstwo Agroturystyczne Dom Skowronki

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, które znajduje się na zboczu góry Siniak w Radochowie, zaledwie 4 km od najstarszego uzdrowiska w Polsce – Lądka Zdroju. Nasze miejsce oferuje ciszę, spokój oraz wspaniałe warunki do wypoczynku. W naszym gospodarstwie panuje serdeczna, rodzinna atmosfera, co sprawia, że jest to idealne miejsce spotkań dla miłośników Ziemi Kłodzkiej.

Posiadamy piękne i zadbane pokoje 2-osobowe z łazienkami, które zapewniają komfortowy pobyt. Dbamy również o pielęgnowanie regionalnej kultury i tradycji Ziemi Kłodzkiej, dlatego w naszym gospodarstwie znajduje się Izba Regionalna, która jest miejscem spotkań i promocji lokalnej kultury.

Jeśli jesteście miłośnikami aktywnego wypoczynku, to nasze gospodarstwo jest doskonałym punktem wyjścia na piesze wędrówki. W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych, które zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Ponadto, jesteśmy również popularnym celem dla wycieczek autokarowych, gdzie nasi goście mogą delektować się muzyką, kawą i regionalnymi ciastami.

Do dyspozycji naszych gości mamy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz 1 pokój 4-osobowy z łazienką. Oferujemy również całodobowe wyżywienie, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort i zadowolenie podczas pobytu u nas.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się również miejsce rekreacyjne, gdzie nasi goście mogą odpocząć i skorzystać z możliwości grillowania. Dodatkowo, otacza nas piękny, duży ogród, który jest ukwiecony i zachwyca swoim urokiem. Dla wygody naszych gości, zapewniamy również parking na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie gwarantujemy niezapomniany pobyt, pełen relaksu i przyjemności.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Dom Skowronki

location_on Adres:

Radochów-Skowronki 144, 57-540 Lądek-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748147802

phone 748147802

insert_linkwww.domskowronki.pl

Ilość miejsc: 12