Home » Domki letniskowe » Niezapominajka od: 40zł do: 75zł

Niezapominajka Niezapominajka

Do wielkich atrybutów naszych terenów można zaliczyć ciszę i zieleń lasów. Wędrówki piesze, przejażdżka trasami rowerowymi dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń nie tylko estetycznych z podziwiania pięknych widoków, ale także „szoku tlenowego”, jakiego nabawia się nasz organizm w czasie górskich wędrówek. Jest jedno takie miejsce, z którego można podziwiać panoramę Karkonoszy, a z drugiej strony piękno gór Izerskich, natomiast z Sępiej Góry oczom wędrowców ukazuje się malowniczo położona kotlina ze Świeradowem Zdrój. Takich miejsc, z których można podziwiać wielkie dzieła Boże, jest więcej.

Zapraszamy do ich odkrywania.

Nasze tereny są pełne uroku i piękna. Cisza lasów sprawia, że można w nich znaleźć spokój i odprężenie. Wędrówki piesze i przejażdżki rowerowe to doskonałe sposoby na czerpanie przyjemności z natury. Podziwianie malowniczych widoków gór i dolin dostarcza niezapomnianych wrażeń estetycznych. Ale to nie wszystko. Górskie wędrówki mają również pozytywny wpływ na nasze zdrowie. „Szok tlenowy”, który doświadczamy podczas aktywności fizycznej na wysokości, korzystnie wpływa na nasz organizm.

Jednym z najpiękniejszych miejsc naszych terenów jest punkt widokowy na Sępiej Górze. Z tego miejsca można podziwiać panoramę Karkonoszy i gór Izerskich. Ale to nie wszystko. Z Sępiej Góry można również zobaczyć malowniczo położoną kotlinę ze Świeradowem Zdrój. To widok, który zapiera dech w piersiach i zachwyca każdego wędrowca.

Nie jest to jednak jedyne miejsce, z którego można podziwiać wielkie dzieła Boże. Nasze tereny są pełne urokliwych punktów widokowych, które czekają na odkrycie. Zachęcamy wszystkich do wyruszenia w podróż i odkrywania piękna naszych terenów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
wc Własna łazienka
check
Niezapominajka

location_on Adres:

Wiejska 37b, LĄDEK ZDRÓJ

woj. , Polska

phone 501675266

phone 509915341

Ilość miejsc: 28