Home » Agroturystyka » Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda od: 35zł do: 200zł

Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej lasem i pagórkami, co zapewnia piękne widoki. Oferujemy świeżo wyremontowane, samodzielne mieszkanie dla 4 osób, które jest w pełni wyposażone. Składa się ono z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni z balkonem. Dodatkowo, w naszym domu mamy 3 pokoje dla 5 osób, z łazienką do wspólnego użytku.

Dla wszystkich naszych gości dostępny jest przestronny salon, w którym można odpocząć i oglądać telewizję. Salon jest połączony z jadalnią i tarasem, który prowadzi do naszego pięknego ogrodu. Proponujemy smaczne domowe posiłki, przygotowane z regionalnych produktów. Wszystkie składniki pochodzą z naszej własnej, ekologicznej uprawy. Nasze gospodarstwo posiada atest gospodarstwa ekologicznego.

W ogrodzie można odpocząć, wypić herbatę ziołową w altanie, a wieczorem zapalić grilla i spędzić miłe chwile przy lampce wina. Nasza gospodyni posiada pokaźny ogród warzywno-zielarski, w którym rosną nie tylko przyprawy, ale także rośliny lecznicze. Może ona podzielić się swoją wiedzą i pokazać, jak przygotować proste potrawy i przetwory z ziół.

W naszym gospodarstwie hodowane są również kozy, drób ozdobny i kaczki, które można zobaczyć w osobnej zagródce. Dodatkowo, oferujemy różne atrakcje dla naszych gości. Nasza gospodyni prowadzi ścieżkę ziołową dla dzieci, gdzie mogą one nauczyć się rozpoznawać i wykorzystywać podstawowe zioła. Dla dorosłych oferujemy praktyczne warsztaty z zakresu ekologii i rękodzieła artystycznego. Zapraszamy również na spotkania z folklorem Krakowiaków Wschodnich do Domu Ludowego. W naszym gospodarstwie można skorzystać z kąpieli ziołowych, a także zabiegów i masaży kosmetycznych.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda

location_on Adres:

Poręba Spytkowska, Bocheńska 170, 32-800 Brzesko

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (14) 686 60 98, +48 668 364759

phone tel. +48 (14) 686 60 98, +48 668 364759

Ilość miejsc: 9