Home » Agroturystyka » Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda od: 35zł do: 200zł

Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda

Gospodarstwo agroturystyczne usytuowane w sąsiedztwie lasu w pagórkowatej okolicy z pięknymi widokami. Dysponuje świeżo wyremontowanym samodzielnym mieszkaniem dla 4 osób z pełnym wyposażeniem (salon + aneks kuchenny, łazienka oraz sypialnia z balkonem) oraz w domu gospodarzy 3 pokojami (ze wspólną łazienką) dla 5 osób.

Dla wszystkich Wczasowiczów dostępny jest przestronny salon (gdzie można oglądać telewizję) połączony z jadalnią i tarasem oraz ogrodem. Gospodarze proponują smaczne domowe posiłki z elementami kuchni regionalnej a wszystkie produkty pochodzą z własnej ekologicznej uprawy (gospodarstwo posiada atest gospodarstwa ekologicznego).

W zaciszu ogrodu można odpocząć, wypić herbatę ziołową w altanie a wieczorem zapalić grilla i podyskutować przy lampce wina.

Gospodyni posiada pokaźny ogród warzywno-zielarski, w którym obok przypraw rosną rośliny lecznicze, skuteczny sposób na różne dolegliwości i schorzenia.

Gospodyni chętnie podzieli się swoją wiedzą i pokaże jak przygotować proste potrawy i przetwory z ziół.

W gospodarstwie hodowane są w osobnej zagródce kozy, drób ozdobny, kaczki. Obiekt działający w sieci Małopolska Wieś Pachnąca Ziołami. Gospodyni prowadzi ścieżkę ziołową dla dzieci, czyli rozpoznawanie i zastosowanie podstawowych ziół, ich zbiór i plecenie wianków. Zaś dla dorosłych praktyczne ich zastosowanie. Gospodyni prowadzi również autorskie warsztaty z zakresu ekologii, rękodzieła artystycznego – bibułkarstwo, techniki zdobniczej decoupage, wykonuje prace ze sznurka, masy solnej oraz gipsu. Zaprasza również na spotkania z folklorem Krakowiaków Wschodnich do Domu Ludowego. W gospodarstwie jest możliwość skorzystania z kąpieli ziołowych oraz zabiegów i masaży kosmetycznych.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gospodarstow Agroturystyczne Artystyczna Zagroda

location_on Adres:

Poręba Spytkowska, Bocheńska 170, 32-800 Brzesko

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (14) 686 60 98, +48 668 364759

phone tel. +48 (14) 686 60 98, +48 668 364759

Ilość miejsc: 9