Home » Domki całoroczne » Dom Zacisze od: 30zł do: 35zł

Dom Zacisze Dom Zacisze

Domek „ZACISZE” położony jest we wsi Stary Wisnicz gmina Nowy Wiśnicz z którym to miastem bezpośrednio sąsiaduje. Nowy Wiśnicz leży w obrębie Wiśnicko –Lipnickiego Parku Krajobrazowego. W jego granicach znajdują się kompleksy leśne takie jak Bukowiec tworzący piękny rezerwat z grupą skał piaskowych. Na szczególną uwagę zasługuje ”Kamień Grzyb” oraz las w Kopalinach do których to zapraszamy na grzybobranie, zatrzymując się na wypoczynek w naszym małym domku malowniczo położonym na wzgórzu u podnóża zamku wiśnickiego.

Ze wzgórza rozpościera się malowniczy widok na wiśnicki zamek oraz panoramę krajobrazową gór. Okoliczne krainy to: Karpaty Zachodnie, Podkarpacie, Pogórze Beskidzkie, Pogórze Karpackie, Pogórze Wiśnickie.

Domek oferuje 2 pokoje dla 5-ciu osób w tym 1 pokój 2 osobowy z własną łazienką 1 pokój 3 osobowy z kominkiem i łazienką oraz pokój wypoczynkowy z aneksem kuchennym kompletnie wyposażonym. W pokoju wypoczynkowym znajduje się rozkładany narożnik z możliwością spania dla 2 osób. Oferujemy państwu rekreacjęna świeżym powietrzu; gril, miejsce na ognisko pod lasem, spacery, wycieczki rowerowe, do dyspozycji; telewizor, radio, książki, leżaki oraz hamak. Dla dzieci mini plac zabaw; trampolina, piaskownica, huśtawka, zjeżdzalnia.

Znajdą tu państwo ciszę i spokój wśród pól, lasów i śpiewu ptaków.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Zacisze

location_on Adres:

Stary Wiśnicz 259, 32-720 Nowy Wiśnicz

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (14) 612 84 15, +48 698 362 789

phone tel. +48 (14) 612 84 15, +48 698 362 789

insert_link www.domekzacisze.cba.pl

Ilość miejsc: 5