Home » Pensjonaty » Gościniec Zapiecek od: 40zł do: 50zł

Gościniec Zapiecek Gościniec Zapiecek

Stuletni dworek nad brzegiem rzeki Biała Lądecka to idealne miejsce na relaksujący pobyt. Oferujemy przytulne pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami i TV, które są ciepłe, słoneczne i komfortowe. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z teletekstem, czajnik elektryczny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. Dodatkowo, dla wygody naszych gości, udostępniamy lodówkę na korytarzu.

Nasz pensjonat jest położony około 6 km od kompleksu narciarskiego „Czarna Góra” oraz w niedalekiej odległości od innych wyciągów narciarskich w Kamienicy, Gierałtowie, Bielicach, Starej Morawie i innych. Wiele ze stoków narciarskich jest oświetlonych i sztucznie naśnieżanych, co gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych.

Przez cały rok zapraszamy naszych gości do wieczornych grillowań za domem, w ogrodzie z dużą altaną i huśtawką, tuż nad brzegiem rzeki. To doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i delektowania się pięknem natury.

Na parterze naszego obiektu znajduje się przytulny salonik dla gości, wyposażony w kino domowe i telewizję satelitarną, co zachęca do organizacji imprez audio-wizualnych. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa naszych gości, brama do posesji jest elektrycznie zamykana.

Serdecznie zapraszamy do naszego dworu nad brzegiem rzeki Biała Lądecka, gdzie czekają na Państwa komfortowe pokoje, piękny ogród i wiele atrakcji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gościniec Zapiecek

location_on Adres:

ul. Mickiewicza 28, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748141703

phone 888475527

insert_linkwww.zapiecek.krol.w.interia.pl

Ilość miejsc: 20