Home » Apartamenty » Apartamenty Zielony Dom od: 200zł do: 300zł

Apartamenty Zielony Dom Apartamenty Zielony Dom

Serdecznie zapraszamy Państwa do apartamentów znajdujących się w centrum turystycznej miejscowości Stronie Śląskie w pobliżu wielu atrakcji. Nasze apartamenty są położone w dogodnej lokalizacji, w pobliżu krytej pływalni, hali sportowej, Muzeum Minerałów, banku, kawiarni, restauracji i sklepów. Dzięki temu będą Państwo mieli łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień i atrakcji turystycznych.

Nasze apartamenty znajdują się również przy głównej drodze prowadzącej do popularnych ośrodków narciarskich Czarna Góra, Kamienica i Bielice. Jeśli lubią Państwo aktywny wypoczynek na stokach narciarskich, to nasza lokalizacja będzie dla Państwa idealna. Dodatkowo, w okolicy znajdują się również inne atrakcje turystyczne, takie jak Jaskinia Niedźwiedzia i Kopalnia Uranu, które warto odwiedzić.

Jeśli natomiast preferują Państwo piesze lub rowerowe wycieczki, to nasze apartamenty są również doskonałym punktem startowym. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne, które umożliwią Państwu odkrywanie piękna okolicznej przyrody.

Serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów. Mamy nadzieję, że spędzą Państwo u nas niezapomniany czas i będą mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje Stronie Śląskie i jego okolice.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Zielony Dom

location_on Adres:

ul. Kościuszki 40C, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 730459915

phone 730459915

insert_linkwww.zielony-dom.pl

Ilość miejsc: 12