Home » Pensjonaty » Gościniec Malinówka od: 50zł do: 50zł

Gościniec Malinówka Gościniec Malinówka

Zapraszamy na niezapomniane wczasy, wakacje i weekendy na Kaszubach w okolicach Wieżycy.

Komfortowa Malinówka położona jest w jednym z najładniejszych zakątków Kaszubskiego Parku Krajobrazowego – to raj dla turystów, wczasowiczów, kajakarzy, fanów sportów wodnych i jazdy konnej, nordic walkingu i wędkarstwa, a zimą także dla narciarzy i miłośników kuligów.

Blisko jeziora (300m) z wygodnymi połączeniami autobusowymi oraz kolejowymi PKP (100m) z wygodnym zaopatrzeniem w pobliskim sklepie, Malinówka stanowi bardzo dobrą bazę do całorocznego wypoczynku oraz do wycieczek po okolicy. Dodajmy, że okolica jest bogata w różnorodne atrakcje, dlatego zachęcamy wszystkich do zabrania ze sobą sprzętu fotograficznego i lornetek do podziwiania przepięknych krajobrazów i nieskażonej przyrody.

Gościniec dysponuje ponadto barem serwującym pyszne domowe jedzenie, miejscem zabaw dla dzieci, salą na imprezy okolicznościowe i szkolenia. Naszym gościom oferujemy także całodzienne wyżywienie, bezpieczny zamykany parking, internet bezprzewodowy, ogólnodostępny aneks kuchenny, dostęp do Jeziora Ostrzyckiego z własnym 30-metrowym pomostem, wypożyczalnię rowerków wodnych i kajaków, organizację przejażdżek bryczką i wozem drabiniastym, oraz zimą zapraszamy na kuligi z ogniskiem i kiełbaską.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gościniec Malinówka

location_on Adres:

Krzeszna 114, 83-316 Szymbark

woj. Pomorskie, Polska

phone 604978067

phone 604277149

insert_linkgosciniecmalinowka.pl

Ilość miejsc: 44