Home » Apartamenty » Koszałkowo – Wieżyca od: 120zł do: 720zł

Koszałkowo – Wieżyca Koszałkowo – Wieżyca

Serdecznie zapraszamy do naszego centrum wypoczynkowego Koszałkowo – Wieżyca. Nasze centrum składa się z różnorodnych atrakcji, które zapewnią Państwu niezapomniane chwile relaksu i rozrywki.

Oferujemy Ośrodek Narciarski, idealny dla miłośników sportów zimowych. Można tu korzystać z wyciągów narciarskich, wypożyczyć sprzęt oraz skosztować lokalnych przysmaków w naszej restauracji Miś.

Dla osób poszukujących noclegu przy stoku narciarskim, mamy do dyspozycji apartamenty Alicja i Anna, pokoje Miś i Anna, oraz przytulne domki letniskowe. Każdy z naszych obiektów zapewnia wygodę i komfort, abyście mogli w pełni cieszyć się swoim pobytem.

Dodatkowo, nasze centrum oferuje wiele innych atrakcji. Można złowić rybę w naszym stawie, skorzystać z jazdy konnej (zarówno bryczką, jak i wozem drabiniastym), lub popływać w jeziorze korzystając z dostępnego sprzętu.

Jeśli preferujecie aktywności na świeżym powietrzu, latem możecie uprawiać montainboarding pod opieką instruktora, korzystając z naszej wypożyczalni sprzętu.

Serdecznie zapraszamy do naszego centrum wypoczynkowego Koszałkowo – Wieżyca. Tu będziecie mogli wygodnie wypocząć w przepięknym otoczeniu, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami, które mamy do zaoferowania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Koszałkowo – Wieżyca

location_on Adres:

Wieżyca 32, 83-315 Szymbark

woj. Pomorskie, Polska

phone 586843816

phone 506579222

insert_linkwww.wiezyca.pl

Ilość miejsc: 40