Home » Agroturystyka » Gajowianka od: 35zł do: 40zł

Gajowianka Gajowianka

Gospodarstwo położone jest w przepięknej dolinie zieleni, nad rzeką Bystrą. Do dyspozycji naszych gości oddajemy piętro, które składa się z trzech dwuosobowych pokoi. Dwa z nich posiadają duże łóżka, a jeden ma dwa pojedyncze łóżka i wyjście na balkon. Na piętrze znajduje się również salon z kominkiem oraz aneks kuchenny tylko dla gości. Dodatkowo, goście mają do dyspozycji dwie łazienki, które są oddzielne od pokojów. Oferujemy także całodzienne wyżywienie, przygotowane z produktów własnego gospodarstwa.

W naszym gospodarstwie mamy wydzielone miejsce na ognisko oraz możliwość rozbicia namiotu. Można również spotkać u nas różne zwierzęta. Latem, dla dodatkowej atrakcji, organizujemy grillowanie, wędkowanie oraz spacerowanie po zielonej dolinie wzdłuż szlaku młynów wodnych. Goście mają również możliwość współpracy z gospodarzami podczas prac polowych oraz skorzystania z przejażdżek bryczką. Zimą natomiast można skorzystać z kuligów przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Zapewniamy również dostęp do internetu oraz sprzętu sportowego, takiego jak rowerek czy przyrząd do brzuszków.

W okolicy naszego gospodarstwa znajdują się również różne atrakcje, takie jak Muzeum Minerałów, Muzeum Kowalstwa, Zabytkowy Kościół oraz Wieża Ariańska. Dodatkowo, można podziwiać przepiękny krajobraz Ziemi Lubelskiej. Nasze gospodarstwo jest również oddalone o niewielką odległość od Nałęczowa. Serdecznie zapraszamy gości przez cały rok!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gajowianka

location_on Adres:

Nowy Gaj 4A, 24-204 Wojciechów

woj. Lubelskie, Polska

phone 815177641

phone 665261385

Ilość miejsc: 6