Home » Dworki i Pałace » Dworek Samoniówka od: 35zł do: 70zł

Dworek Samoniówka Dworek Samoniówka

Serdecznie witamy w Nałęczowie wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu. Jesteśmy pewni, że nasz dom spodoba się Państwu i będą Państwo mile wspominać każdy pobyt u nas.

Samoniówka to murowany dworek z przełomu XIX i XX wieku, który został gruntownie odremontowany i dodatkowo rozbudowany. Otoczony dużym ogrodem, położony blisko Parku Zdrojowego i centrum miasta oferuje wypoczynek w ciszy, z daleka od sąsiedztwa. Niewielka liczba pokoi gwarantuje intymność i swobodę.

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w wygodnych i dużych pokojach, z każdym z nich posiadającym własną łazienkę. Samoniówka serdecznie zaprasza przez okrągły rok. W maju śpiewają u nas słowiki, czerwiec pachnie w naszym ogrodzie jaśminami. W wakacje zapraszamy na leżakowanie w cieniu rozłożystego stuletniego klonu lub na kąpiele słoneczne. Jesień mieni się u nas barwą kolorów z pobliskiego lasu, a śnieżna zima to urocze, bajkowo ośnieżone drzewa w alejkach pobliskiego parku zdrojowego. Oferujemy wspaniałe doświadczenia przez cały rok.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dworek Samoniówka

location_on Adres:

1 go Maja 26, 24-140 Nałęczów

woj. Lubelskie, Polska

phone 607507879

phone 815014747

insert_linkwww.samoniowka.pl

Ilość miejsc: