Home » Domki całoroczne » Dworek Myśliwski Laskówka od: 40zł do: 80zł

Dworek Myśliwski Laskówka Dworek Myśliwski Laskówka

Dworek Myśliwski Laskówka został skomponowany z dwóch tradycyjnych domów orawskich z 1946 roku. Zbudowany jest z bali drewnianych, kryty gontem i urządzony w sposób tradycyjny, lecz
o wysokim standardzie. Kraina Orawska od wieków jest krainą położoną na granicy dwóch przenikających się, odmiennych kultur, co pozostawiło swój ślad na architekturze i wyposażeniu domu. Na zewnątrz domu znajduje się duży ogrodzony ogród z widokiem na las, z grillem ogrodowym i wędzarnią, miejscem na ognisko, parasolem, tarasem, miejscem do siedzenia i zjeżdżalnią dla dzieci.

Cały Dworek wynajmujemy dla Państwa na wyłączność!

Dom posiada trzy kondygnacje. Na kondygnacji przyziemnej jest kuchnia gospodarcza z piecem kuchennym i piecem chlebowym, jadalnia i kotłownia

Na parterze jest przedpokój z wejściem głównym i ogrodowym, jadalnia z kuchnią, kominkiem i grillem, tradycyjnie urządzony salonik z sypialnią oraz łazienka z WC i prysznicem.

Poddasze składa się z trzech pokoi i łazienki z WC oraz prysznicem.

Dworek oferuje wiele różnych atrakcji dla Gości, którzy mogą tutaj przyjeżdżać na weekendy, wczasy rodzinne i spotkania integracyjne. W programie pobytu pieczenie chleba metodą tradycyjną, domowe wyżywienie (możliwe wędliny z dziczyzny), wieczorne gawędy przy grillu zewnętrznym i wewnętrznym. Otoczenie w postaci lasów i gór stwarza wymarzone warunki do spacerów pieszych i narciarskich, jazdy konnej lub rowerowej oraz wyjazdów jeepem na bezdroża.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Myśliwski Laskówka

location_on Adres:

Laskówka, Aleja Czereśniowa 9, 57-256 Kłodzko

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 604 644 464

phone tel. +48 604 644 464

insert_linkwww.laskowka.pl

Ilość miejsc: 17