Home » Hotele » Hotel Metro od: 135zł do: 395zł

Hotel Metro Hotel Metro

Hotel Metro*** jest nowym obiektem, który został stworzony i zaprojektowany z myślą głównie o osobach podróżujących w celach biznesowych. Nasze przestronne i bogato wyposażone pokoje zapewniają naszym Gościom komfortowy pobyt, a my oferujemy 40 pokoi, w których można zakwaterować grupy nawet do 100 osób.

W Hotelu Metro znajduje się wiele udogodnień, takich jak klimatyzowana restauracja, która może pomieścić 120 osób, drink-bar dla 25 osób, sala kominkowa dla 40 osób oraz Coctail Bar. Ponadto, posiadamy klimatyzowaną salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem i bezprzewodowym internetem, która może pomieścić 120 osób w układzie kinowym. Dla naszych Gości dostępny jest również duży, bezpłatny i monitorowany parking dla samochodów i autobusów.

W Hotelu Metro znajduje się także siłownia, stół bilardowy oraz plac zabaw dla dzieci, aby nasi Goście mogli aktywnie spędzać swój czas wolny. Ponadto, w całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy internet, który ułatwia przeprowadzanie spotkań biznesowych. Zapraszamy do Hotelu Metro*** i zapewniamy, że nasza obsługa zrobi wszystko, aby Państwa pobyt był komfortowy i przyjemny.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Metro

location_on Adres:

Boguszyn 79 B, 57-300 Kłodzko

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748119200

phone 748119200

insert_linkhotelmetro.pl

Ilość miejsc: 60