Home » Dworki i Pałace » Dworek Bartoszylas od: 60zł do: 110zł

Dworek Bartoszylas Dworek Bartoszylas

Witamy! Zapraszamy do Dworku w Bartoszymlesie – idealnego miejsca na wypoczynek dla Ciebie i Twojej rodziny. Tutaj znajdziesz ciszę i spokój na łonie natury, które sprawią, że Twój urlop czy majówka będą niezapomniane.

Dworek położony jest w malowniczym Bartoszymlesie, w gminie Stara Kiszewa, zaledwie 22 km od Kościerzyny. Otoczony jest pięknym lasem iglastym, który zapewni Ci ochłodę w słoneczne dni. Polecamy również kąpiel w jeziorze oddalonym o zaledwie 200 metrów. Dla miłośników gokartów mamy tor w Przywidzu, oddalony o 30 km. W Starej Kiszewie natomiast możesz skorzystać z przejażdżki konnej. To tylko niektóre z wielu atrakcji, które czekają na Ciebie w okolicy.

Dworek oferuje 5 pokoi, z każdym z nich związana jest własna łazienka. Na parterze znajduje się przytulny kominek, telewizor, stół bilardowy oraz jadalnia, gdzie możesz delektować się pysznymi posiłkami. Na zewnątrz czeka na Ciebie plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill oraz urocze miejsce do wypoczynku.

Gwarantujemy, że spędzisz u nas niezapomniane chwile. Zapraszamy również na tradycyjną, domową polską kuchnię, która z pewnością Cię oczaruje.

Serdecznie polecamy nasz Dworek i czekamy na Ciebie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dworek Bartoszylas

location_on Adres:

Bartoszylas 15 f, 83-430 Stara Kiszewa

woj. Pomorskie, Polska

phone 607739806

phone 607739806

insert_linkbartoszowka.pl

Ilość miejsc: 15