Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Koziołkowo od: 50zł do: 120zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Koziołkowo Gospodarstwo Agroturystyczne Koziołkowo

Gospodarstwo agroturystyczne KOZIOŁKOWO serdecznie zaprasza wszystkich, którzy szukają spokoju i rekreacji na aktywny wypoczynek na pięknych Kaszubach. Nasze otoczenie to przejrzyste jeziora, czyste plaże, parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody i urokliwe lasy. To idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego spędzania czasu. Dodatkowo, w okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak muzea, skanseny, zamki i inne miejsca związane z kulturą i historią regionu.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne, położone nad Jeziorem Długim, oferuje wiele różnych możliwości zakwaterowania. Mamy do dyspozycji chaty kaszubskie, które są komfortowo wykończone i nawiązują stylem do tradycyjnych chat chłopskich. Oferujemy również pokoje w pensjonacie, które są wyposażone w łazienki, lodówki i telewizory. W obiekcie znajduje się także jadalnia, wyposażona w sprzęt grający. Dla osób preferujących większą niezależność mamy domki holenderskie z łazienkami i aneksami kuchennymi, usytuowane nad samym brzegiem jeziora. Oferujemy także możliwość kempingu oraz pola namiotowego.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji i rozrywek. Posiadamy własne łowisko wędkarskie, które obejmuje cztery stawy. Istnieje również możliwość łowienia ryb na jeziorze. Dla miłośników jeździectwa oferujemy jazdy konne oraz przejażdżki bryczką. Zimą organizujemy kuligi z ogniskiem. Można także spróbować naszych wyrobów wędzarniczych oraz pieczonego w piecu chlebowym dzika, dania, sarny, indyka i wiele innych smakołyków. Dla aktywnych gości mamy wypożyczalnię rowerów, rowery wodne, łódki oraz boisko do siatkówki i koszykówki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw.

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego KOZIOŁKOWO na niezapomniany wypoczynek na Kaszubach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Koziołkowo

location_on Adres:

Bartoszylas 43B, 83-430 Stara Kiszewa

woj. Pomorskie, Polska

phone 586876055

phone 535479093

insert_linkwww.osrodekwypoczynkowy.pl

Ilość miejsc: 40