Home » Agroturystyka » Dwa Filipy od: 1750zł do: 35zł

Dwa Filipy Dwa Filipy

Dwa Filipy… Pośród malowniczych lasów i gór, z dala od miejskiego hałasu i komercji, znajduje się wyjątkowe miejsce, gdzie można naprawdę odpocząć. Leszczyniec, usytuowany pomiędzy Kamienną Górą a Karpaczem, niedaleko granicy z Czechami, stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania fascynujących zakątków Dolnego Śląska.

Na ponad 3 hektarach terenu ośrodka rozciągają się malownicze lasy, łąki, stawy rybne oraz miejsce do grillowania i rozpalenia ogniska. Dodatkowo, można tu znaleźć huśtawkę oraz tradycyjną góralską chatkę z drewnianymi ławami, barem i kominkiem, gdzie można spędzić wieczór w przyjemnej atmosferze.

Nasz dom oferuje 6 przytulnych pokoi, w tym dwa czteroosobowe z prywatnymi łazienkami, dwa trzyosobowe oraz dwa jednoosobowe z łazienką na korytarzu. Goście mają również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, gdzie mogą przygotowywać własne posiłki.

Dodatkowo, dla naszych gości udostępniamy również drewniany domek z osobną kuchnią, kominkiem, łazienką i tarasem. Domek ten może pomieścić 4 osoby, oferując jedno podwójne łóżko oraz dwa pojedyncze.

Jeśli marzysz o spokojnym wypoczynku w otoczeniu natury, Leszczyniec to idealne miejsce dla Ciebie. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i serdecznością góralskiego gościnności.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dwa Filipy

location_on Adres:

Leszczynie 79, 58-400 Leszczyniec

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 515878952

phone 537721721

insert_linkdwafilipy.pl

Ilość miejsc: 20