Home » Agroturystyka » Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Świerki od: 35zł do: 35zł

Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Świerki Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Świerki

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego ekologicznego gospodarstwa agroturystycznego „Świerki”, które jest prowadzone przez nas – Bożenę i Jana Górnik. Nasze gospodarstwo położone jest z dala od miejskiego zgiełku, co sprawia, że panuje tu spokój i cisza. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących odpoczynku i wyciszenia się.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym gościom miłą obsługę i przyjemną atmosferę. W naszym gospodarstwie posiadamy różne rodzaje pokoi, aby sprostać oczekiwaniom każdego gościa. Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, czteroosobowe, pięcioosobowe oraz ośmioosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, co zapewnia wygodę i prywatność naszym gościom. Dodatkowo, na piętrze znajduje się aneks kuchenny, w którym goście mogą korzystać z kuchenki gazowej, lodówki oraz czajnika elektrycznego.

Całe 100-metrowe piętro jest przeznaczone dla naszych gości i posiada osobne wejście. Pokoje są komfortowo urządzone, wyposażone w meble sosnowe oraz telewizor. Zapewniamy również dostęp do Internetu Wi-Fi, aby nasi goście mogli być w kontakcie ze światem. Dla gości zmotoryzowanych udostępniamy ogrodzony parking.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „Świerki”. Gwarantujemy, że spędzicie Państwo u nas niezapomniane chwile, w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego zgiełku. Odpocznijcie, zrelaksujcie się i cieszcie się pięknem naszego ekologicznego gospodarstwa.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ekologiczne Gospodarstwo Agroturystyczne Świerki

location_on Adres:

Stara Białka 3a, 58-420 Lubawka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 518147479

phone 518147479

insert_linkwww.agro-swierki.pl

Ilość miejsc: 20