Home » Agroturystyka » Dudek Agroturystyka od: 75zł do: 85zł

Dudek Agroturystyka Dudek Agroturystyka

Dudek Mirsk położony jest 20 km od Jeleniej Góry (Dolny Śląsk). Żeby być precyzyjnym nasz bed & breakfast znajduje się w Kwieciszowicach, małej wiosce liczącej ok. 150 mieszkańców i należącej do gminy Mirsk.

Kwieciszowice położone są na wysokości 500 mnpm., na brzegu wielkich połaci leśnych z widokami, które zapierają dech w piersiach. Nasz b&b był do czasów powojennych budynkiem szkolnym. Tereny te, jak wszyscy wiedzą, należały kiedyś do Niemiec i wtedy wioska nazywała się Blumendorf. Pierwsze wzmianki o niej pojawiły się w roku 1100. W tych czasach produkowano tutaj wino w oparciu o własne winnice.

Oprócz tego, że możecie Państwo tutaj przenocować, zjeść dobre śniadanie i cudownie oddać się lenistwu, oferujemy także atrakcyjniejsze formy wypoczynku. Na wyraźne Państwa życzenie można wziąć udział w kursie malarskim (np. rano 3 godziny malowania) lub jesienią, pod okiem znawców tematu, zbierać grzyby. Obok b&b przebiegają szlaki rowerowe, z których również można skorzystać.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej nasz dom leży w bliskim sąsiedztwie lasów, wiec odwiedziny takich zwierząt jak sarny, lisy, dziki, wydry i dzięcioły to codzienność. Szczególnie częste jest to zimą. Latem jest tutaj ciepło, zimą temperatury dochodzą do minus 20 stopni. Klimat jest zbawienny dla osób mających problemy z oddychaniem, astmatyków i dla osób wkraczających przedwcześnie w okres starzenia się. Na tych terenach znajdują się różnego rodzaju sanatoria.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dudek Agroturystyka

location_on Adres:

Kwieciszowice 22 A, 59-630 Mirsk

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (75) 783 95 16, +48 609 500 035

phone tel. +48 (75) 783 95 16, +48 609 500 035

insert_linkwww.dudekbb.pl

Ilość miejsc: 8