Home » Domki letniskowe » Dom wypoczynkowy Antoniów 76 od: 70zł do: 150zł

Dom wypoczynkowy Antoniów 76 Dom wypoczynkowy Antoniów 76

Dom wypoczynkowy „Antoniów 76” od południowej strony graniczy z lasem porastającym Góry Izerskie. W tym kierunku nie ma żadnych zabudowań. Dom znajduje się na zamkniętym terenie z widokiem na góry.

Dzięki murom z naturalnego kamienia i oryginalnemu wykończeniu w
Domu wypoczynkowym „Antoniów 76” panuje wyjątkowa atmosfera. Przenika ją stabilność, styl i wygoda.

Dom został gruntownie przebudowany w roku 2003, przy czym zwrócono uwagę na pozostawienie jego szczególnych właściwości.

W domu znajduje się 16 łóżek dla osób dorosłych. Ponadto istnieje możliwość dostawienia 2 łóżek dla dzieci i 1 łóżka turystycznego. W pokojach znajduje się biurko oraz kącik do siedzenia, a także duża szafa na ubrania, walizki itp.
W nastrojowym wnętrzu domu znajduje się sauna, kabina z prysznicem parowym oraz jacuzzi. We wszystkich pokojach jest osobna łazienka z toaletą.

Łóżka stoją osobno. Na wyposażeniu pokoju jest pościel. W pokojach numer 2 i 3 znajduje się weranda z widokiem na góry. Wszystkie pokoje (4) na pierwszym piętrze są pokojami dwuosobowymi. Na drugim piętrze, w pokojach numer 4 i 5, mieszkać mogą po 4 osoby.
Wszystkie pokoje są przestronnie urządzone i wyposażone w telewizory. Na pierwszym i drugim piętrze obowiązuje zakaz palenia.
Na pierwszym piętrze drzwi wszystkich pokoi wychodzą na przestronny przedpokój. Znajdują się tam: przytulny kącik do siedzenia oraz szafki wypełnione książkami i grami towarzyskimi.

Jadalnia
W jadalni znajduje się długi stół, gdzie każdy może usiąść. Jest to przytulne pomieszczenie mogące służyć zarówno do spożywania posiłków, jak również do innych działań.
Jadalnia jest bezpośrednio połączona z kuchnią, znajdującą się za drzwiami w poprzek korytarza na parterze. Pomieszczenie jadalni można wykorzystać podczas szkoleń i warsztatów. W razie konieczności jest także osobne pomieszczenie na szkolenia grupowe do 30 osób.

Nie mają Państwo ochoty przygotowywać posiłków we własnym zakresie? Są wtedy dwie możliwości. Po pierwsze można zamówić śniadania oraz obiadokolacje w pobliskim pensjonacie Iwenica. Za odpowiednią opłatą można również zamówić posiłki w domu. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej usługi, należy to zgłosić podczas rezerwacji pobytu.

Salon
W salonie stoją dwie duże kanapy i jest tam również kilka wygodnych miejsc siedzących. Jest w pełni wyposażony w sprzęt audio i video: telewizor, odtwarzacz DVD, CD oraz nagłośnienie. Podłoga w salonie jest ogrzewana i znajduje się tam również kominek.
Otwarte przejście pomiędzy salonem a jadalnią idealnie nadaje się na szkolenia i warsztaty, ponieważ w takim układzie łatwo pracować w małych grupach.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom wypoczynkowy Antoniów 76

location_on Adres:

Antoniów 76, 58-512 Stara Kamienica

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 608 055 055

phone tel. +48 608 055 055

insert_link www.antoniow76.com

Ilość miejsc: 12