Home » Domki letniskowe » Domki całoroczne Orla Chata od: 300zł do: 360zł

Domki całoroczne Orla Chata Domki całoroczne Orla Chata

Oferujemy 2 całoroczne domki „Orla Chata” na Wyspie Karsibór!

Każdy domek posiada trzy osobne sypialnie, 2 i 3 osobowe, stwarzając możliwość komfortowego nocleg łącznie dla 7 osób. Sypialnie znajdują się na Piętrze domku w tak zwanej części mieszkalnej. Natomiast na Parterze domku znajduje się cześć wypoczynkowa, na którą składają się: przestronny salon z kominkiem połączony z otwartą kuchnią i jadalnią oraz łazienka z kabiną prysznicową. Wewnątrz domku znajdują się drewniane schody, które łączą Parter z Piętrem.

W każdym domku na Parterze do dyspozycji gości są: TV, kino domowe, wyposażenie kuchenne wraz naczyniami i sprzętem niezbędnym do przygotowania posiłków. Przy każdym domku jest zadaszony taras przed wejściem, miejsce na grilla, sprzęt do grillowania oraz miejsce postojowe dla samochodu.

Konstrukcja naszych domków została specjalnie zaprojektowana i wykonana ze szczególnym naciskiem na całoroczną ich funkcjonalność. Całość została wzmocniona, ocieplona grubą warstwą termoizolacyjną a od środka wyłożona płytami kartonowo gipsowymi. W ten sposób udało się nam stworzyć gustowne i ciepłe wnętrza, dostępne dla naszych gości o każdej porze roku!

Domki są wolnostojące, położone obok siebie, na wspólnej działce, na której położony jest również nasz dom rodzinny. Cala działka jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi głównej – ul. Łęgowej.

W sąsiedztwie znajdują się malownicze łąki i pola, na które często zagłada dzika zwierzyna, co można doskonale obserwować szczególnie z okien na Piętrze domku, skąd widok rozpościera się również na pobliski zabytkowy kościół. W pobliżu naszego domu znajdują się również inne domy mieszkalne, pobliski las, trzcinowiska oraz końcowy przystanek autobusowy linii nr 5.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Domki całoroczne Orla Chata

location_on Adres:

ul. Łęgowa 20, 72-603 Świnoujście

woj. , Polska

phone tel. +48 665 354 455

phone tel. +48 665 354 455

insert_linkwww.orlachata.pl

Ilość miejsc: 14