Home » Campingi » Domek nad Młyńskim Rowem od: 30zł do: 60zł

Domek nad Młyńskim Rowem Domek nad Młyńskim Rowem

Jeżeli chcecie przeżyć niezapomniane chwile, poczuć bliski kontakt z przyrodą oraz odpocząć od miejskich hałasów – serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Położonego w malowniczej okolicy pośród nieustającego koncertu ptasich treli oraz relaksującego rechotu żab. Wolną chwilę umilą bardzo sympatyczni gospodarze, z którymi można porozmawiać na każdy temat oraz dowiedzieć się wiele o najbliższej okolicy.

Morze, las, woda, cisza, spokój i mnóstwo świeżego powietrza sprawią, że nabierzecie sił i energii. Nigdzie indziej nad polskim Bałtykiem nie znajdziesz miejsca, które zarówno Natura, jak i Kultura obdarzyłyby tak hojnie. Tylko tutaj znajdziecie tyle odmiennych krajobrazów – leśne ostępy, dzikie plaże i spokojne wioski, jak i pulsujące życiem kurorty. Łagodne wydmy, urwiste klify, pola i łąki po horyzont, zalewy i delty rzek z trzcinowiskami, leśne jeziora… Można też skorzystać z jednodniowych wycieczek do: Dani, Szwecji i Niemiec.

Pokoje: 2, 3, 4, 5-osobowe. Domek campingowy – 2 i 5-osobowy, w pełni wyposażony. Do dyspozycji gości rowery, łódka, parking, grill. Raj dla wędkarzy (własna linia brzegowa), ornitol. i żeglarzy.

Można przyjechać pod namiot i z przyczepami camp.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domek nad Młyńskim Rowem

location_on Adres:

Zalewowa 4, 72 - 6 Świnoujście - Przytór

woj. Mazowieckie, Polska

phone 887150123

phone 913221904

insert_linkwww.agronoclegi.com

Ilość miejsc: 15