Home » Domki letniskowe » Domek gościnny Perełka od: 50zł do: 250zł

Domek gościnny Perełka Domek gościnny Perełka

Nasz domek gościnny jest położony praktycznie przy samym lesie, w malowniczej okolicy u podnóża Gór Sowich. Jest to prawdziwa oaza spokoju otoczona zielenią. Dom został zbudowany z drewnianych bali świerkowych, co nadaje mu oryginalny charakter.

Oferujemy naszym Gościom wiele atrakcji, takich jak chleb wypiekany przez nas osobiście, pyszne dania z baraniny pochodzącej z naszego własnego chowu oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i zwierzętami. W naszym domku gościnnym przyjmujemy również Gości z psami, więc nie musisz zostawiać swojego pupila w domu.

Kompleks PEREŁKA składa się z trzech obiektów. Główny dom posiada przestronną jadalnię, w której nasi Goście mogą korzystać z wykupionych posiłków. Oprócz tego, posiadamy dwa domki gościnne. Pierwszy z nich jest już gotowy i przyjmuje Gości, natomiast drugi jest w trakcie wykańczania i będzie dostępny od czerwca.

Serdecznie zapraszamy do naszego domku gościnnego! Przyjedź i ciesz się spokojem i pięknem natury w naszej malowniczej okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domek gościnny Perełka

location_on Adres:

ul. Korczaka 7d, 58-260 Bielawa

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 509549602

phone 509549602

insert_linkwww.domekperelka.pl

Ilość miejsc: 16