Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Rydz od: 40zł do: 80zł

Dom Wczasowy Rydz Dom Wczasowy Rydz

Dom Wczasowy „RYDZ” położony jest w uzdrowisku Żegiestów Zdrój, wśród lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego z dala od ruchu ulicznego, jest ostoją ciszy i spokoju. Leży na wysokości 450 m.n.p.m, w pięknym, słonecznym i ekologicznym zakątku Beskidu Sądeckiego, nad rzeką Poprad na granicy ze Słowacją, na tzw. Łopacie Polskiej. Żegiestów Zdrój leży w Dolinie rzeki Poprad, w gminie Muszyna, 20 km od Krynicy Zdrój, w powiecie Nowy Sącz. Usytułowany jest w malowniczej okolicy bogatej w źródła wody mineralnej, gdzie leczy się choroby układu pokarmowego, krążenia, górnych dróg oddechowych, nerwice i stany wyczerpania.

Specyficzny, niepowtarzalny mikroklimat, nieskażone powietrze, malownicze krajobrazy oraz bogate źródła wody mineralnej stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku. Bliskość przejść granicznych w Muszynie (Leluchów) i Piwnicznej (Mniszek) zachęca do odwiedzenia atrakcyjnych terenów Słowacji (Wysokie Tatry, Słowacki Raj, liczne jaskinie i baseny termalne).

Dysponujemy 45 miejscami noclegowymi w 19 – tu pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym wyposażeniem, umywalkami z ciepłą i zimną wodą.
Ośrodek „RYDZ” przystosowany jest do przyjmowania zarówno młodzieży jak i dorosłych. Specjalizuje się w organizacji biesiad dla dorosłych oraz wypoczynku dla dzieci, posiada aktualną kartę kwalifikacyjną i zaświadczenie o wpisie do ewidencji placówek wypoczynku. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji różnych form wczasów dla dzieci oraz rekomendację Nowosądeckiej Izby Turystycznej w Nowym Sączu.

Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody „Sądecki Laur Turystyczny 2004, 2007 i 2009” przyznanej w kategorii ośrodków wczasowych za nowatorską ofertę pobytową.
Ośrodek zapewnia wyśmienitą kuchnię w regionalnej stołówce, dobre warunki mieszkaniowe, bogaty program pobytu i bardzo rodzinną atmosferę.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Rydz

location_on Adres:

Żegiestów - Łopata Polska 32, 33-370 Muszyna

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 471 72 91, +48 506 026 851

phone tel. +48 (18) 471 72 91, +48 506 026 851

insert_linkwww.rydz.sacz.pl

Ilość miejsc: 45