Home » Domki letniskowe » Dom Wczasowy Rydz od: 40zł do: 80zł

Dom Wczasowy Rydz Dom Wczasowy Rydz

Dom Wczasowy „RYDZ” znajduje się w uzdrowisku Żegiestów Zdrój, wśród lasów Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Położony z dala od ruchu ulicznego, jest idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Usytuowany na wysokości 450 m n.p.m., w pięknym zakątku Beskidu Sądeckiego, nad rzeką Poprad, o nazwie Łopata Polska. Żegiestów Zdrój leży w Dolinie rzeki Poprad, w gminie Muszyna, 20 km od Krynicy Zdrój, w powiecie Nowy Sącz. To malownicze miejsce jest bogate w źródła wody mineralnej, które są wykorzystywane do leczenia różnych schorzeń. Choroby układu pokarmowego, krążenia, górnych dróg oddechowych, nerwice i stany wyczerpania to tylko niektóre z nich.

Ośrodek „RYDZ” oferuje 45 miejsc noclegowych w 19 pokojach. Pokoje są wyposażone we wszelkie udogodnienia, a każdy z nich posiada umywalkę z ciepłą i zimną wodą. Ośrodek jest przystosowany do przyjmowania zarówno młodzieży, jak i dorosłych. Specjalizuje się w organizacji biesiad dla dorosłych oraz wypoczynku dla dzieci. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji różnych form wczasów dla dzieci oraz rekomendację Nowosądeckiej Izby Turystycznej w Nowym Sączu.

Jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody „Sądecki Laur Turystyczny” w latach 2004, 2007 i 2009, przyznanej w kategorii ośrodków wczasowych za nowatorską ofertę pobytową. Nasz ośrodek zapewnia wyśmienitą kuchnię w regionalnej stołówce, dobre warunki mieszkaniowe, bogaty program pobytu i bardzo rodzinną atmosferę. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego domu wczasowego „RYDZ” i skorzystania z naszej oferty.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Rydz

location_on Adres:

Żegiestów - Łopata Polska 32, 33-370 Muszyna

woj. Małopolskie, Polska

phone 184717291

phone 506026851

insert_linkwww.rydz.sacz.pl

Ilość miejsc: 45