Home » Domki letniskowe » Dom Turysty Pod Wieżycą od: 70zł do: 135zł

Dom Turysty Pod Wieżycą Dom Turysty Pod Wieżycą

Jeśli brakuje Ci czasu na zorganizowanie przyjęcia dla twojego dziecka z okazji komunii lub nie masz miejsca i możliwości na zorganizowanie bankietu dla partnerów biznesowych, skorzystaj z naszej oferty. Dom Turysty „Pod Wieżycą” zorganizuje dla Ciebie różnego rodzaju imprezy, takie jak chrzciny, wesela, komunie, bankiety, ogniska czy grille.

Jeśli chcesz spędzić czas ze świętującymi, a nie zajmować się gotowaniem i zmywaniem garnków, przyjdź do nas, my zajmiemy się organizacją, a Ty będziesz mógł spędzić czas z bliskimi. Dom Turysty „Pod Wieżycą” oferuje możliwość organizacji imprez dla nawet 100 osób w naszej restauracji lub nawet dla 250 osób w naszym przestronnym ogródku. Dodatkowo, zapewniamy również kwaterunek dla 62 osób w naszej części hotelowej.

Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie weekendu, przyjdź do nas! Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych lub po prostu spotkaj się z innymi ludźmi. Dom Turysty „Pod Wieżycą” zaprasza wszystkich na nasze grillowe spotkania, które odbywają się co weekend w naszym urokliwym ogródku. U nas można dobrze zjeść, napić się zimnego piwa i przede wszystkim miło spędzić czas.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do Domu Turysty „Pod Wieżycą”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Turysty Pod Wieżycą

location_on Adres:

ul. Armii Krajowej 13, 55-050 Sobótka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 713162857

phone 713162857

insert_linkwww.podwiezyca.com.pl

Ilość miejsc: 60