Home » Agroturystyka » Dobra Rada od: 50zł do: 70zł

Dobra Rada Dobra Rada

Dobra Rada to idealne miejsce dla tych, którzy pragną oderwać się od codziennych trosk i zgiełku miasta. Nasza oferta skupia się przede wszystkim na zapewnieniu naszym gościom ciszy, spokoju oraz świeżego powietrza. Możecie Państwo cieszyć się pięknymi krajobrazami i atrakcyjnymi trasami pieszymi i rowerowymi. Szczególnie latem zachwycają zachody słońca nad Niziną Śląską i Pogórzem Sudeckim.

Nasze apartamenty są idealne dla różnych grup gości. Jeśli potrzebujesz wyciszenia i chcesz oderwać się od codziennego stresu, to nasze miejsce jest dla Ciebie. Rodziny, które pragną wzmocnić więzi rodzinne, mogą spędzać czas na spokojnych rozmowach, przyjemnych spacerach lub aktywnym wypoczynku. Dla artystów nasze miejsce stanowi doskonałe źródło inspiracji do twórczej pracy.

Osoby aktywne również znajdą u nas wiele atrakcji. Dla piechurów, rowerzystów, miłośników golfa czy jeźdźców konnych mamy wiele do zaoferowania. W okolicy znajdują się atrakcyjne szlaki turystyczne, tereny rowerowe, miejsca do jazdy konnej, a nowo wybudowane pole golfowe w Jędrzejowicach zapewni komfortową grę.

Dla turystów, którzy chcą zwiedzić Dolny Śląsk wraz z jego stolicą Wrocławiem, nasze apartamenty stanowią doskonałą bazę wypadową. Możecie Państwo odkrywać piękno tego regionu i jednocześnie cieszyć się spokojem i komfortem naszego miejsca.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dobra Rada

location_on Adres:

Tąpadła 15o, 58-124 Marcinowice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 502534129

phone 694478402

insert_linkwww.agroturystykadobrarada.pl

Ilość miejsc: 19