Home » Domki letniskowe » Dom Gościnny Mewa od: 30zł do: 60zł

Dom Gościnny Mewa Dom Gościnny Mewa

Nasz obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji niedaleko od szerokiej, piaszczystej plaży. Dodatkowo, znajduje się blisko centrum miejscowości, pełnego kawiarenek, pubów oraz różnorodnych restauracji, co sprawia, że nasza lokalizacja jest idealna dla wszystkich gości.

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje, które są dostępne w różnych wariantach: 2-, 3- oraz 4-osobowe. Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki, telewizory oraz sprzęt plażowy, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort podczas pobytu.

Dla naszych gości udostępniamy również miejsce na grilla, gdzie można spędzić miłe chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Dodatkowo, mamy również pomieszczenie kuchenne, w którym goście mogą przygotowywać własne posiłki, jeśli tego sobie życzą.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również parking, co jest dużym udogodnieniem dla naszych gości podróżujących samochodem.

Jesteśmy pewni, że pobyt w naszym Domu Gościnnym będzie nie tylko wygodny, ale także bezpieczny, ponieważ dbamy o wszelkie środki bezpieczeństwa i higieny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego wypoczynku u nas!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Gościnny Mewa

location_on Adres:

ul. Spokojna 5, 72-351 Pogorzelica

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913863135

phone 500647185

insert_linkwww.mewa-pogorzelica.ta.pl

Ilość miejsc: 80