Home » Domki letniskowe » Domki Ania od: 35zł do: 300zł

Domki Ania Domki Ania

ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA. Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości.

DUŻE DOMKI
Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment domku zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób. Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 72m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV) wraz z aneksem kuchennym, w którego skład wchodzi: lodówka, zlew kuchenny, czteropalnikowa płyta gazowa, czajnik, garnki, patelnia, kosz na śmieci, oraz szafki wyposażone w talerze (śniadaniowe, obiadowe) sztućce, szklanki, miski, itp., a także suszarką na bielizne oraz z łazienką na parterze, a na piętrze dwie sypialnie dwu i trzy osobowe. Poszczególne mieszkania różnią sie materiałem z jakiego został wykonany kącik wypoczynkowy.

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi.

MAŁE DOMKI
Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Domek składa się z czterech lub trzech mieszkań. Każde mieszkanie posiada prywatne wejscie, taras o pow. 10m2. Mieszkanie jest wygodnym parterowym apartamentem dla trzech osób. Powierzchnia każdego mieszkania w domku wynosi 30m2, składają się z salonu z meblami wypoczynkowymi (TV, duża szafa przesuwna) wraz z aneksem kuchennym, w którego skład wchodzi: lodówka, zlew kuchenny, dwupalnikowa płyta gazowa, czajnik, garnki, patelnia, kosz na śmieci, oraz szafki wyposażone w talerze (śniadaniowe, obiadowe) sztućce, szklanki, miski, itp., a także suszarką na bielizne oraz z łazienką. Oprócz tego w domku jest sypialnia 3 osobowa ( 1 łózko 200x80m i 1 łóżko 200x140m).

Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki (2 leżaki, 1 parawan, 1 grill na mieszkanie). Na terenie domków letniskowych jest bezpłatny dostęp do sieci wi-fi i parking.

Doba hotelowa w domkach zaczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00.
Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla najmłodszych (huśtawki, zjeżdżalnie), trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu przy samym domku. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny. Domki letniskowe są objęte monitoringiem.

Domki polecamy osobom lubiącym ciszę, spokój, świeże powietrze i czystą przyrodę. Wokół dużo rozległych, zielonych łąk, blisko do lasu (400m) i jeziora (1000m), do morza około 1500m. Do centrum Łeby (600m) prowadzi nowa droga asfaltowa i wygodna ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, stadniny konne w Nowęcinie.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Domki Ania

location_on Adres:

ul. Kolonijna 2, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (59) 866 21 32, +48 502 125 032

phone tel. +48 (59) 866 21 32, +48 502 125 032

insert_linkwww.anialeba.pl

Ilość miejsc: 150