Home » Apartamenty » Dębowe Zacisze od: 55zł do: 70zł

Dębowe Zacisze Dębowe Zacisze

W naszym magicznym domu, otoczonym stuletnimi dębami i dziką przyrodą, zapewniamy Państwu ciszę, spokój i chwile wytchnienia z dala od zgiełku i masowej turystyki. Pensjonat „Debowe Zacisze” położony jest nad jeziorem Resko Górne we wsi Stare Resko, w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Okolice te, ukształtowane przez lodowiec, z pagórkowatym terenem, oczkami wodnymi i grzybnymi lasami, są jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które jeszcze nie zostały odkryte przez masową turystykę. Polecamy wycieczki piesze i rowerowe, spływy kajakowe rzeką Drawą, majowe koncerty oraz wycieczki łódką po jeziorze. Wieczory przy ognisku, obserwacje codziennego życia bocianiej rodziny, wyprawy do lasu z doświadczonym myśliwym w celu obserwacji zwierzyny leśnej oraz jesienne grzybobranie to również atrakcje, które proponujemy naszym gościom. W odległości 17 km znajduje się uzdrowiskowe miasto Polczyn Zdrój z pełną bazą leczniczą i usługami SPA.

Nasi goście mają do dyspozycji dwa apartamenty. Pierwszy z nich to „Apartament Wschód Słońca”, który znajduje się w południowo-wschodniej części domu. Składa się z antresoli, gdzie znajduje się wygodne łóżko typu box-spring dla dwóch osób, wieszak na ubrania, stoliki i lampki nocne. W suficie nad łóżkiem znajduje się okno, przez które można podziwiać nocne niebo. Na parterze znajduje się stylowo urządzony salonik z narożną sofą (możliwość spania dla dwóch osób), telewizorem i radiem. Z salonu można wyjść na taras od strony południowej, z którego roztacza się widok na ogród i zabytkowy kościółek z XVIII wieku w stylu szachulcowym. Z tarasu można również obserwować fascynujące życie bocianiej rodziny.

Drugi apartament nosi nazwę „Apartament Zachód Słońca” i znajduje się po stronie zachodniej domu, stanowiąc oddzielną część. Z okien tego apartamentu można podziwiać widok na jezioro i aleję stuletnich dębów. Na antresoli znajduje się łóżko typu box-spring dla dwóch osób, dwie szafki z lampkami nocnymi oraz wieszak na ubrania. Na parterze znajduje się salonik wyposażony w sofę, dwa fotele, stół jadalny z czterema krzesłami, telewizor i radio. Dodatkowo na parterze znajdują się jeszcze dwa dodatkowe łóżka.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Dębowe Zacisze

location_on Adres:

Stare Resko 21, 78-320 Połczyn-Zdrój

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943649744

phone 698315489

insert_linkwww.debowe-zacisze.pl

Ilość miejsc: 8