Home » Agroturystyka » Agroturystyka Rancho w Dolinie od: 65zł do: 120zł

Agroturystyka Rancho w Dolinie Agroturystyka Rancho w Dolinie

Gospodarstwo o powierzchni około 20 ha jest otoczone ogrodzeniem i posiada dobrze utrzymaną zielenią. Na terenie posesji znajdują się różne atrakcje, takie jak dwa stawy rybne, wybiegi i pastwiska dla koni, pole namiotowe z sanitariatami i przyłączami do prądu oraz miejsce na ognisko. Jednak największą atrakcją jest łagodna, piaszczysta plaża z pomostem i krystalicznie czysta woda. Gospodarstwo graniczy również z jeziorem Siecino, gdzie urządzono dodatkowe miejsca biwakowe.

Wnętrza budynków zostały elegancko wykonane i estetycznie urządzone. Goście mają do dyspozycji około 50 miejsc noclegowych w dużych, ładnie urządzonych pokojach 2, 3 i 4-osobowych, każdy z łazienką, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym. Są również dostępne apartamenty dla 2 i 4 osób, każdy z aneksem kuchennym, łazienką oraz telewizorem.

Na terenie gospodarstwa znajduje się kuchnia serwująca smaczne, domowe posiłki. Goście mają możliwość skorzystania z dwóch posiłków dziennie – śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacji, która obejmuje pełny obiad i deser. Istnieje również możliwość przygotowania posiłków indywidualnych na życzenie.

Dodatkowo na terenie gospodarstwa znajdują się 2 zarybione stawy, prywatny las, altany z kręgiem na ognisko i grillem, miejsce zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki. Jest również parkur do jazdy konnej, gdzie można korzystać z jazd konnych i wozić dzieci na kucykach. Można również karmić konie i owce, które pasą się na pastwiskach.

Goście mają możliwość wypożyczenia rowerów, kijów do Nordic Walking, wędek oraz sprzętu pływającego, takiego jak kajaki, rowery wodne, łódki wędkarskie i żaglówka.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie zapewniamy wiele atrakcji i komfortowych warunków pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Rancho w Dolinie

location_on Adres:

Dobrosław 4, 78-506 Ostrowice

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943615333

phone 695275970

insert_linkwww.ranchowdolinie.pl

Ilość miejsc: 50