Home » Agroturystyka » Cicha Dolina od: 40zł do: 50zł

Cicha Dolina Cicha Dolina

Zapraszamy do wypoczynku na terenie Mazur Garbatych, gdzie znajduje się nasze gospodarstwo agroturystyczne, oddalone o 8 km od Gołdapi. Położone pomiędzy Puszczą Borecką (7 km) a Puszczą Romnicką (16 km), oferujemy dużo zielonej przestrzeni, wyjątkowe krajobrazy oraz tereny do wędrówek pieszych i rowerowych. Nasze domostwo jest usytuowane nad akwenem wodnym w malowniczej dolinie, co przyciąga artystów, którzy znaleźli tu natchnienie do twórczości.

Podczas pobytu u nas możesz skorzystać z gościnności przestronnego domu, który posiada 5 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami i telewizorami. Do dyspozycji gości jest także wspólny aneks kuchenny oraz duży taras widokowy na naszą dolinę. Możesz także aktywnie wypocząć pływając łódką lub rowerem wodnym, grając w siatkówkę, tenisa stołowego czy piłkę nożną. Wieczorami można miło spędzić czas przy ognisku.

Poza wypoczynkiem serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej kuchni. Oferujemy warzywa ekologiczne i owoce z przydomowego ogrodu, a także wędzonki i ryby z własnej wędzarni. Polecamy również kartacze, pierogi, tradycyjne zupy wiejskie oraz domowe przetwory, takie jak dżemy, soki i przeciery. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Cicha Dolina

location_on Adres:

Grabowo 70, 19-500 Gołdap

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 607543008

phone 601941328

insert_linkwww.dolina.mazury.pl

Ilość miejsc: 15