Home » Agroturystyka » Cicha Dolina od: 40zł do: 50zł

Cicha Dolina Cicha Dolina

Zapraszamy do wypoczynku na terenie Mazur Garbatych, gdzie znajduje się nasze gospodarstwo agroturystyczne [8km. od Gołdapi], pomiędzy Puszczą Borecką-7km. a Puszczą Romnicką -16km. Znajdziecie u nas Państwo dużo zielonej przestrzeni, wyjątkowe krajobrazy, tereny do wędrówek pieszych i rowerowych, a przede wszystkim ciszę i spokój. Domostwo nasze położone jest nad akwenem wodnym w malowniczej dolinie, urokiem tego miejsca zafascynowali się artyści których gościliśmy, było natchnieniem twórczym dla malarzy i rzeźbiarzy.

Podczas pobytu u nas skorzystasz nie tylko z gościnności przestronnego domu posiadającego 5 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami i tv, wspólny aneks kuchenny oraz duży taras widokowy na naszą dolinę. Możesz także aktywnie wypocząć pływając łódką lub rowerem wodnym, grając w siatkówkę, tenisa stołowego, piłkę nożną, a wieczorem czas można mile spędzić przy ognisku.

Poza wypoczynkiem zachęcamy do korzystania z naszej kuchni. Oferujemy warzywa ekologiczne i owoce z przydomowego ogrodu, polecamy również: wędzonkę oraz ryby z własnej wędzarni, kartacze, pierogi, tradycyjne zupy wiejskie, domowe przetwory dżemy,soki,przeciery.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Cicha Dolina

location_on Adres:

Grabowo 70, 19-500 Gołdap

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 607 543 008, +48 601 941 328

phone tel. +48 607 543 008, +48 601 941 328

insert_linkwww.dolina.mazury.pl

Ilość miejsc: 15