Home » Domki letniskowe » Chatka Puchatka od: 30zł do: 50zł

Chatka Puchatka Chatka Puchatka

Loryniec leży w okolicach Wdzydz, nad rzeką Wdą, 8km. od Kościeżyny. Dookoła rozciągają się sosnowe i mieszane lasy, jest kilka rezerwatów przyrody i interesujące szlaki turystyczne.

Oferujemy nowy domek letniskowy z kominkiem, który znajduje się zaledwie 50 metrów od rzeki Wda. Domek jest przystosowany dla 6 osób i posiada w pełni wyposażoną kuchnię z niezbędnymi naczyniami i garnkami. Dodatkowo, znajduje się tam kuchenka gazowa i lodówka. Na terenie posesji znajduje się dużo miejsca rekreacyjnego, idealnego do spędzania czasu przy grillu lub zabawie z dziećmi. Dodatkowo, istnieje możliwość parkowania samochodu na terenie posesji oraz zabrania ze sobą zwierzaka po wcześniejszym uzgodnieniu.

Będąc tutaj na wczasach warto zwiedzić okolicę. We Wdzydzach znajduje się ciekawy i bardzo znany Skansen, gdzie można zobaczyć tradycyjne chaty i rękodzieło Kaszubskie. W pobliżu znajduje się również rzeka Wda, która oferuje niezwykle atrakcyjne spływy kajakowe. Piękna i nieskażona przyroda regionu Kaszub, czyste powietrze i woda pozwalają w pełni cieszyć się wypoczynkiem.

Zapraszamy serdecznie do naszego domku letniskowego!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Chatka Puchatka

location_on Adres:

Loryniec, 83-406 Kościerzyna

woj. Pomorskie, Polska

phone 586861296

phone 880046646

Ilość miejsc: 6