Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowo – Sportowy w Czarlinie od: 140zł do: 280zł

Ośrodek Wypoczynkowo – Sportowy w Czarlinie Ośrodek Wypoczynkowo – Sportowy w Czarlinie

Miejscowość Czarlina, w której znajduje się ośrodek, położona jest w gminie Kościerzyna, w centralnej części województwa pomorskiego. Ośrodek zlokalizowany jest na terenach o wysokich walorach turystycznych, kulturowych i rekreacyjnych.

Okolice Kościerzyny zasobne w jeziora i lasy charakteryzują się zróżnicowanym ukształtowaniem i pokryciem terenu oraz malowniczym krajobrazem, który stanowi o atrakcyjności tej części Kaszub. To właśnie ze względu na walory krajobrazowe region ten zwany jest Szwajcarią Kaszubską.

Ośrodek zlokalizowany jest na północnym brzegu Jeziora Radolnego – należącego do systemu Jezior Wdzydzkich. Ośrodek znajduje się na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i podlega programowi „Natura 2000”. Obszar Parku wyróżnia się nieprzeciętnym pięknem krajobrazu. Szata roślinna Parku jest różnorodna i dobrze zachowana.

Ośrodek oferuje usługi w zakresie: organizowania wypoczynku (wczasy, kolonie, obozy), zielone szkoły, weekendy, kursy, szkolenia, spotkania integracyjne itd., organizacja imprez okolicznościowych, obsługa ruchu turystycznego (wycieczki, grupy zorganizowane, turyści indywidualni).

Na terenie ośrodka znajdują się: 36 domków letniskowych 4-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, dodatkowe wyposażenie (lodówka, czajnik, telewizor), pole biwakowe (miejsc na 80 namiotów lub przyczep samochodowych), sanitariat, dostęp do ciepłej i zimnej wody, dostęp do energii elektrycznej, wydzielone miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, sala zabaw dla dzieci, kawiarnia/tawerna, stołówka na 190 osób, przystań wodna ze strzeżonym kąpieliskiem nad jeziorem Radolnym, boisko do gry w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę, parking.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowo – Sportowy w Czarlinie

location_on Adres:

Czarlina 10, 83-406 Wąglikowice

woj. Pomorskie, Polska

phone 586843490

phone 586843490

insert_linkwww.czarlina.pl

Ilość miejsc: 144