Home » Domki letniskowe » Chatka Dyziówka od: 40zł do: 50zł

Chatka Dyziówka Chatka Dyziówka

Na skraju lasu, na obrzeżach niewielkiej, spokojnej wsi w obrębie parku krajobrazowego, stoi gościnna, drewniana chatka, w której każdy szukający przerwy w codziennym pośpiechu i pragnący chwili odpoczynku od zgiełku hałaśliwej cywilizacji znajdzie ukojenie i ciszę.

Czas spędzony w tym malowniczym zakątku zdaje się rozciągać w zagadkowy sposób, a rytm dnia i nocy wyznacza natura, która jak nigdzie indziej daje się podglądać w swojej różnorodności przez cały rok.

Wiosną jest zielona i soczysta, upstrzona gęsto bielą kwiatów kwitnących dzikich wiśni; Latem złoci się łanami dojrzewających zbóż ukrytych wśród szumiących połaci lasu; Jesienią olśniewa grą ognistej czerwieni, pomarańczy i żółci dojrzałej już o tej porze roku buczyny podkarpackiej oraz stonowaną zielenią strzelistych jodeł; Zimą skrzy się w słońcu połaciami śniegu pokrywającymi pola i otulającymi drzewa, na których jak świąteczne ozdoby przysiadają kolorowe ptaki kuszone przygotowanymi dla nich smakołykami.

Nade wszystko jednak o każdej porze sprzyja relaksowi i spokojnej kontemplacji przepięknych, pagórkowatych panoram Podkarpacia (wiemy – sprawdziliśmy to przenosząc się na stałe w te wspaniale okolice).

Serdecznie zapraszamy przez cały rok.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Chatka Dyziówka

location_on Adres:

Wola Komborska 10 A, 38-420 Korczyna

woj. Podkarpackie, Polska

phone 604529160

phone 604529160

insert_linkwww.chatkadyziowka.pl

Ilość miejsc: 4