Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Na Morawie od: 25zł do: 45zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Na Morawie Gospodarstwo Agroturystyczne Na Morawie

Zapraszamy do Haczowa, wsi ongiś królewskiej, posiadającej bogatą historię, kultywującą tradycje, obyczaje i folklor. Wizytówką Haczowa jest drewniany XIV-wieczny kościół gotycki. W naszej gminie warto zobaczyć wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak Rezerwat cisów w Malinówce, Pałac Ostaszewskich we Wzdowie czy drewniany dwór w Trześniowie.

Nasze gospodarstwo położone jest na uboczu Haczowa, nad rzeką Morwawą, w zacisznym miejscu otoczonym zielenią. Znajduje się z dala od innych domostw, co sprawia, że jest to idealne miejsce do wędkowania oraz wycieczek pieszych i rowerowych. Można tu w spokoju odpocząć i cieszyć się pięknem natury. Rzeka Morwawa jest również doskonała do kajakarstwa i spływów pontonowych. W okolicy znajdują się także liczne szlaki turystyczne, które umożliwiają odkrywanie uroków okolicznych lasów i pagórków.

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa, gdzie zapewniamy komfortowe warunki noclegowe oraz możliwość skosztowania regionalnych potraw. Nasza lokalizacja pozwala na spokojny i relaksujący wypoczynek, a jednocześnie jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania okolicznych atrakcji. Przyjedź do Haczowa i odkryj piękno tego malowniczego regionu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Na Morawie

location_on Adres:

Haczów 828, 36-213 Haczów

woj. Podkarpackie, Polska

phone 134391049

phone 600271729

insert_linkwww.morawa.haczow.pl

Ilość miejsc: 13