Home » Domki letniskowe » Chata na końcu świata od: 250zł do: 250zł

Chata na końcu świata Chata na końcu świata

„Chata na końcu świata” znajduje się na skraju wsi Żytkiejmy, w gminie Dubeninki, powiecie Gołdap, województwie warmińsko-mazurskim. Miejsce to jest oddalone zaledwie o 0,5 km od granicy polsko-rosyjskiej, która jednocześnie stanowi granicę zewnętrzną Unii Europejskiej. Na zachód od Żytkiejm rozciąga się Puszcza Romincka.

Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój. Można tu uprawiać różne formy aktywności, takie jak piesze wycieczki z mapą, jazda na rowerze, narty biegowe, zbieranie grzybów, wędkowanie, zwiedzanie historyczne czy wycieczki przyrodnicze.

Chata jest wyposażona w elektryczność oraz bieżącą wodę, a jej ogrzewanie odbywa się za pomocą drewna. Wnętrze jest ocieplane przez kominek, który pełni również funkcję pieca centralnego ogrzewania. Drewno do kominka jest przygotowane i dostępne przez cały rok, co pozwala na ogrzewanie domu również w chłodniejsze dni lata.

Właściciele chaty starają się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Oszczędzają energię, wykorzystując kolektory słoneczne do podgrzewania wody latem, prowadzą selektywną zbiórkę odpadów i posiadają przydomową oczyszczalnię ścieków.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Chata na końcu świata

location_on Adres:

Żytkiejmy, ul. Konopnickiej 18, 19-504 Dubeninki

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 600134102

phone 600134102

insert_linkwww.chnks.pl

Ilość miejsc: 16