Home » Agroturystyka » Agroturystyka Agrobarcie od: 150zł do: 500zł

Agroturystyka Agrobarcie Agroturystyka Agrobarcie

Na dużej ogrodzonej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora znajdują się dwa urocze domki. Pierwszy z nich to mały domek o powierzchni około 75 m2. Składa się on z salonu, sypialni, łazienki oraz aneksu kuchennego. Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę, mikrofalówkę, kuchenkę elektryczną oraz naczynia kuchenne. Domek posiada także duży zadaszony taras, na którym można odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami.

Drugi domek jest większy i składa się z dwóch niezależnych segmentów o powierzchni około 80 m2 każdy. Na piętrze znajdują się 2 i 3 osobowe sypialnie, które mogą pomieścić łącznie 9-10 osób. Na każdej kondygnacji znajduje się również łazienka wyposażona w pralkę. Na parterze znajduje się kuchnia, a na piętrze dwa salony wypoczynkowe z kominkami. Domek ten posiada także tarasy z umeblowaniem, na których można odpocząć i cieszyć się świeżym powietrzem.

Cała działka jest pięknie zagospodarowana, pełna zieleni, drzew i krzewów ozdobnych. Dla dzieci dostępny jest plac zabaw, a dla miłośników sportu boisko. Na terenie działki znajduje się również zadaszony grill, gdzie można przygotować pyszne posiłki na świeżym powietrzu. Przy jeziorze znajduje się pomost oraz kąpielisko, a także sprzęt pływający, który można wypożyczyć.

Największym atutem tej działki jest jednak cisza, spokój i urokliwa przyroda, które zapewniają doskonały relaks. To idealne miejsce dla osób pragnących oderwać się od miejskiego zgiełku i wypocząć wśród pięknej natury.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Agrobarcie

location_on Adres:

Barcie 12, 19-504 Dubeninki

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 500226243

phone 699206048

insert_linkwww.agrobarcie.pl

Ilość miejsc: 16