Home » Domki całoroczne » Bigajówka od: 2000zł do: 2000zł

Bigajówka Bigajówka

Bigajówka to wspaniały dom do wynajęcia, który znajduje się we wiosce Ględy, w gminie Małdyty, powiecie Ostróda, województwie warmińsko-mazurskim.

Jeśli marzysz o spokoju wśród dzikiej mazurskiej przyrody, nad wodą i w pobliżu lasu, bez uciążliwych sąsiadów, a jednocześnie chcesz mieć możliwość wędkowania i zbierania grzybów, to serdecznie zapraszamy do Bigajówki!

Oferujemy wiele atrakcji, takich jak spokojny sen, spacery nad wodą, w lesie i na łące, atrakcyjne trasy rowerowe, wędkowanie zarówno z brzegu, jak i z łodzi, przejażdżki łodzią, pływanie i nurkowanie, ognisko i grill oraz komfortowe warunki zamieszkania.

Dom jest komfortowy, parterowy z mieszkalnym poddaszem, i położony nad dwoma większymi zbiornikami wodnymi. Cała okolica zajmuje ponad 30 hektarów malowniczej i dzikiej przyrody, graniczącej z lasem liściastym z jednej strony i rzeką Dreli z drugiej. Rzeka Dreli jest dopływem jeziora Ruda Woda, które z kolei jest częścią Kanału Elbląskiego.

Jeśli uwielbiasz takie klimaty, Bigajówka jest idealnym miejscem dla Ciebie! Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie możesz zobaczyć naszą urokliwą okolicę.

Bigajówka oferuje 10 wygodnych miejsc noclegowych (i wiele niewygodnych) w następującej konfiguracji: cztery w sypialni małżeńskiej oraz po dwa w pozostałych trzech sypialniach.

Minimalna cena i okres wynajmu całego domu to 2000 PLN za tydzień.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Bigajówka

location_on Adres:

Ględy 5, 14-330 Małdyty

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 602396828

phone 602396828

insert_linkwww.bigajowka.pl

Ilość miejsc: 10