Home » Agroturystyka » Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Raj Morąg od: 50zł do: 150zł

Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Raj Morąg Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Raj Morąg

Gospodarstwo agroturystyczne AGRO RAJ jest usytuowane w urokliwej części Warmii, otoczonej wzgórzami, lasami, jeziorami i naturalnymi ekosystemami. Rozciąga się na ponad 70 hektarach pól, łąk i pastwisk, z 17 stawami i oczkami wodnymi, obfituje w bujną roślinność i jest domem dla licznych zwierząt. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, jeździectwa, wędkarstwa i turystyki rowerowej.

Naszym gościom oferujemy komfortowe pokoje 1, 2, 3 osobowe oraz apartamenty z aneksem kuchennym lub bez. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę. Zapewniamy również domową kuchnię, opartą na naturalnych produktach pochodzących z naszego gospodarstwa. Smaczne i zdrowe posiłki gwarantują naszym gościom pełną satysfakcję.

Ponadto, mamy możliwość organizacji różnych wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia, obozy integracyjne, nauka jazdy konnej oraz polowania. Nasza oferta jest różnorodna i dostosowana do potrzeb naszych gości.

AGRO RAJ to miejsce, gdzie można aktywnie wypocząć w zgodzie z naturą. Zapewniamy doskonałe warunki do uprawiania różnych form rekreacji na świeżym powietrzu. Można tu spacerować po pięknych terenach, wypożyczyć rower i odkrywać okolicę, czy też spróbować swoich sił w wędkarstwie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego AGRO RAJ i doświadczenia niezapomnianych chwil w otoczeniu przyrody.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Raj Morąg

location_on Adres:

Jędrychówko 3, 14-300 Morąg

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 897577644

phone 606391516

insert_linkwww.agro-raj.pl

Ilość miejsc: 16